Neler Yeni

Ev interneti öneri

Hangi internet??

• Türknett

• Turkcell

• Vodafone

• Türk telekom

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Karayel51

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
A B
Şimdi bu sayfayı kapatıyorsun ve yarın sabah tek tek komşularına soruyorsun. En yakın komşun ne kadar uzaksa artık. Mahalleye göre hizmet değişir bunu unutma.

Teapot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa Türköz
Turknet fiyat performans açısından gayet başarılı olduğunu kullanan arkadaşlarımdan duyuyorum. Ancak herhangi bir arıza meydana geldiği zaman (Büyükşehirler de nasıldır bilmiyorum) muhatap bulmanın çok zor oluğunu söylüyorlar. Bizim gibi küçük şehirlerde yaşıyorsanız herhangi bir arıza da sorun yaşayabilirsiniz.

Sytra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes
16 Mbps hız için => Netspeed 40 TL
35 Mbps için ne önersem bilemedim. Ben turknet kullanıyorum daha yeni geçtim son 3 4 günde günde 15 20şer dakikalık kesintiler oldu (günde 30-40dk) hepsi akşam saatlerinde. Dns falan diyordu arıza kaydı bıraktım bakalım ne olacak.

ErdemOzturk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
ErdemÖztürk
Instagram
erdmxztrk
Ankette Yazan İnternet Firmaların Bütün Altyapıları Aynı ( TürkTelekom )
KabloNet Altyapısı Sorunsuz Bir Şekilde Kullanıyorum.

jexper67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Eren Özkan
Bende bugün Türknet'e geçeceğim. Sizede öneririm. Eğer beğenmezseniz bile hiçbir ücret ödemeden 15 gün içinde abonelikten çıkabilirsiniz.

Ben Türk Telekom kullanıyorum. bana göre yine en iyisi o. En azından arıza kaydı bildirdiğinde hemen gelip yapıyorlar.

Death Mark

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar eve bir internet taktırmak istiyorum ve ne taktırsam bilmiyorum kendi telefonum vodafone faturali oldugu için haturayıya özel ev internetleri geliyor ama vodafone internetinin yorumlarına bakınca kötülüyolar sizce nasıl taktırıyımmı 16 dowland diyor.
Bide türknet var oda benim oturdugum bölgede 16 dowland 1 upland veriyor 76 tl sizce hangi internet saģlayıcısını seçmeliyim şimdide teşekkürler.
NOT:Sizin önerdiginiz başka internet sağlayıcıları varsa söylerseniz sevinirim.
Ben Turknet kullanıyorum. Gayet memnumum. TTNET'ten geçiş yaparken sıkıntılar yaşadım fakat geçiş bittikten sonra verdikleri hizmet 1-2 ay sonra arttı. 8 mhps'ten zamanla 75 alabilir oldum. Fiyatlandırması gayet normal.

ErdemOzturk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
ErdemÖztürk
Instagram
erdmxztrk
Ben Türk Telekom kullanıyorum. bana göre yine en iyisi o. En azından arıza kaydı bildirdiğinde hemen gelip yapıyorlar.
Ancak İkide Birdir Bağlantı Kesilmesi Yaşıyordum. Ne Doğru Düzgün İndirme Yapabiliyorum. Ne Doğru Düzgün Online Oyun Oynayabiliyorum. O Altyapı Yüzünden Sözleşme Biter Bitmez Kablonete Geçtim Şimdi Gayet Memnunum.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
eğer altyapınız varsa türknet, o da yoksa kablonet öneririm. Ben türktelekom kullanıyorum e malumunuz baya sıkıntılı bir firma bana da baya iş çıkardı o yüzden türktelekomu tavsiye etmiyorum.

Top Bottom