Neler Yeni

Ev interneti öneri

Hangi internet??

• Türknett

• Turkcell

• Vodafone

• Türk telekom

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

enesero47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Eroglu
Vodafone net kullanıyorum memnunum aradığım zaman direk iletişim kurabiliyorum

WolTen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hasan Ürünveren
Bence en iyi türknet 100mbps (eğer altyapın varsa) internet sağlıyor kesiliyor diye bişey var ben superonlineda kullandım oda kesiliyor nornal bir internet sıkıntısı superonline çok pahalı ve çok yavaş 2 yıl taahhüdüm olduğu için geçemiyorum türknete bana göre en iyisi o

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Çavuşoğlu
Bence en iyi türknet 100mbps (eğer altyapın varsa) internet sağlıyor kesiliyor diye bişey var ben superonlineda kullandım oda kesiliyor nornal bir internet sıkıntısı superonline çok pahalı ve çok yavaş 2 yıl taahhüdüm olduğu için geçemiyorum türknete bana göre en iyisi o
Teşekkürler

orenor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Orhan Eren Yücel
Ben sana Türkneti öneririm çünkü hem çok hızlı hem de diğer internet sağlayıcılarına göre çok daha ucuz. Benim altyapım 15mbps destekliyor ve bu hızda 76 tl bulmassın (adsl) tabi senin altyapına bağlı altyapına türknetinsitesinden bakarsın en fazla kaç hız alabileceğine felan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Çavuşoğlu
Teşekkürler

Roserain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Erhan
kardeşim ben türk telekomun selfy evde internet kullanıyorum. aralık 2019'dan bu yana kullanıyorum. Evde iki kişiyiz, wifi ile bağlanıyoruz. İşimi rahat görüyor. oturduğum yer 24 mbps ye kadar destekliyor ama fazla para vermek istemedik.
Linki: https://www.selfy.com.tr/evde-internet

Sinancun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sinan çun
Merhaba arkadaşlar eve bir internet taktırmak istiyorum ve ne taktırsam bilmiyorum kendi telefonum vodafone faturali oldugu için haturayıya özel ev internetleri geliyor ama vodafone internetinin yorumlarına bakınca kötülüyolar sizce nasıl taktırıyımmı 16 dowland diyor.
Bide türknet var oda benim oturdugum bölgede 16 dowland 1 upland veriyor 76 tl sizce hangi internet saģlayıcısını seçmeliyim şimdide teşekkürler.
NOT:Sizin önerdiginiz başka internet sağlayıcıları varsa söylerseniz sevinirim.
Türknet minelicom speednet sporonline türktelekom hepsini tek tek yazıp yanına altyapı sorgulama deyip evine ne hızda internetler veriyo kontrol et türknet seni tadmin etmez mesela 16 mb adsl vericek sana çok yavaş olucak git fiber bir internet almaya çalış baktın hiçbiri yüksek hızda internet veremiyo hepsi adsl veriyo bütçen varsa süperbox alabilirsin o da evde türkcell li birisi varsa mobil verisini açıp hız testi yap aynı hızı verir sana kontrol et ufak bi araştırmayla kaliteli internet alabilirsin bide türknet tarzı internet sağlayıcılarını seçersen modem tercihi yapman gerekicek kurulum fln yapman gerekicek

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Merhaba arkadaşlar eve bir internet taktırmak istiyorum ve ne taktırsam bilmiyorum kendi telefonum vodafone faturali oldugu için haturayıya özel ev internetleri geliyor ama vodafone internetinin yorumlarına bakınca kötülüyolar sizce nasıl taktırıyımmı 16 dowland diyor.
Bide türknet var oda benim oturdugum bölgede 16 dowland 1 upland veriyor 76 tl sizce hangi internet saģlayıcısını seçmeliyim şimdide teşekkürler.
Alt yapın hangisini destekliyor ve fiyatı ucuzsa onu kullan Türknet bakabilirsin.

Hodaka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf Emre İnce
Altyapını araştır. Ayrıca şu anda genel olarak Türkiye altyapısı çökük.

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Batuhan KARALAR
Instagram
batuhan.karalar
Twitter
365batuhan
Eğer Turknet'in YAPA altyapı desteği varsa bir tık daha iyi bağlantı sunacaktır. Ama YAPA desteği yoksa altyapı tamamen Türk Telekom'a bağlı olduğu için en ucuz internet şirketini seçmen daha iyi olur.

Yey_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Yunus emre

taşınmadan önce türknet kullanıyordum ve memnundum şu anda oturduğum binada internet altyapısı olmadığı için superbox kullanıyorum ve memnunum (fiyatı dışında)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,002
Üyeler
157,012
Son üye
ylcncankose41
Top Bottom