Neler Yeni

Ev interneti öneri

Hangi internet??

• Türknett

• Turkcell

• Vodafone

• Türk telekom

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Kerem01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Çelik
2 Firma kullandım ve ikiside güzel.Şuan aktif olarak TurkNet kullanıyorum ondan öncesi Netspeed kullandım. Netspeed gerçekten güzel bir firma gerek müşteri hizmetleri gerek sunduğu paketler gerçekten güzel. Yaklaşık 2 sene kullandım ardından altyapım 100Mbps desteklediği için TurkNet geçme kararı aldım. TurkNet'e geçeli yaklaşık 1 ay oluyor ve kesinti kopma hız düşmesi yaşamadım. Tek sıkıntısı müşteri hizmetleri ile bire bir görüşmemem onun dışında bir sıkıntı yok. Bu tamamen senin altyapın ve bina iç hattına göre değişir, benim altyapım iyi olduğu için altyapı bakımından her firmadan iyi performans alırım.
Eğer ki altyapına güveniyorsan kablonet al ben 50 mbit paket kullanıyorum 50.85 geliyor altyapım çok iyi olmamasına rağmen

cnut

80+ Bronze
Eğer ki altyapına güveniyorsan kablonet al ben 50 mbit paket kullanıyorum 50.85 geliyor altyapım çok iyi olmamasına rağmen
Bulunduğum yerde Kablonet yok maalesef.

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
türkcell süperonline tavsiye ederim diğer internet saglayıcıları gibi kopmalar yasamıyorum kullanıyorum memnunum

Etzel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Abdussamet KAVAK
Öncesinde Türknet şuanda ise Oris Telekom kullanmış birisi olarak yazıyorum. Türknet biraz şans işi gibi 75tl ye 35 mbit down 4mbit upload veriyordu ve geç bağlanması haricinde kopma vs hiç yaşamadım. Ama şikayeti olan çokça insan da var ve müşteri hizmetleri yok Twitter veya site üzerinden destek kaydı oluşturuyorsun. Ben gayet memnundum arıza yaşamadığım için. Oris Telekom da aynı Türknet gibi Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Onun müşteri hizmetleri var haftaici saat 17.00a kadar. Şuan oris kullanıyorum ama ara ara hızda düşmeler yaşıyorum. Aradığımda da genelde aldığım cevap altyapı çalışması var oluyor ne kadar doğrudur bilmem. İkisinin de referans programı var yani ücretsiz ay veriyorlar. Ben bu ikisini kullandığım için bunları biliyorum. Millenicom da fena değil gibi ama onun hakkında bir bilgim yok. Sonuç olarak ikisinin de artısı ve eksisi var.

Rivalyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Besler Sahin
Turknet bana upload hızı 3mbt gosterıyor yayın ıcın yeterlı olur mu alt yapı yok tercıh edılır mı sızce

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Arda Tali
Merhaba arkadaşlar eve bir internet taktırmak istiyorum ve ne taktırsam bilmiyorum kendi telefonum vodafone faturali oldugu için haturayıya özel ev internetleri geliyor ama vodafone internetinin yorumlarına bakınca kötülüyolar sizce nasıl taktırıyımmı 16 dowland diyor.
Bide türknet var oda benim oturdugum bölgede 16 dowland 1 upland veriyor 76 tl sizce hangi internet saģlayıcısını seçmeliyim şimdide teşekkürler.
NOT:Sizin önerdiginiz başka internet sağlayıcıları varsa söylerseniz sevinirim.
Türknet ve kabloneti çok övüyorlar

Savior

80+
Netspeed kullanabilirsiniz. Şuan kullanmakta olduğum ISS ve gayet memnunum. Üstelik müşteri hizmetleri de gerçekten işini biliyor.

cadance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Aygün İŞLER
millenicom öneririm. Kendim 2011 den bu yana kullanmaktayım. Bir sıkıntı yaşamadım. 3/4 arkadaşıma bağlattım hepsi memnun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Maykl Baradov
Merhaba arkadaşlar eve bir internet taktırmak istiyorum ve ne taktırsam bilmiyorum kendi telefonum vodafone faturali oldugu için haturayıya özel ev internetleri geliyor ama vodafone internetinin yorumlarına bakınca kötülüyolar sizce nasıl taktırıyımmı 16 dowland diyor.
Bide türknet var oda benim oturdugum bölgede 16 dowland 1 upland veriyor 76 tl sizce hangi internet saģlayıcısını seçmeliyim şimdide teşekkürler.
NOT:Sizin önerdiginiz başka internet sağlayıcıları varsa söylerseniz sevinirim.
Altyapı iyiyse vodafone fiber mükemmel ben 2017 den kullanıyorum fırsatlar çok iyi kampanyalardanda çok iyi yararlanıyorum 69 TL'ye 100 mbits gibi bi net veriyor stabil çok iyi memnunum ama alt yapı çok iyi olmayan bi binaya nakil ettirmiştik aşırı rezaletdi ve internet çok çok kötüydü kesintiler ve s.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Kayhan
Merhaba geçen hafta kablonet e geçtim fiber altyapısı vardı 100mbps download 5mbps upload + TV 95 tl paketin adı 1000 güldüren eğer altyapın varsa öneririm

KAYMAKAM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet UZUN
Oturduğun civarda hangi altyapı varsa ona yönel kardeşim fakat Vodafone gibi internet sağlayıcılarının internetleri pek iyi olmuyor, hele birde oyun oynuyorsan yandın diyebilirim! Ben Kablo Net kullanıyorum eğer altyapısı varsa uygun fiyatta tavsiye ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,263
Üyeler
154,546
Son üye
Zeglarz
Top Bottom