Neler Yeni

Ev kedisi sokakta yaşayabilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren ENGİN
Arkadaşlar kedim 15 gün önce kayboldu hala bulamıyoruz vefat etmiş olmasından korkuyorum. Böyle bir şey başına gelmiş arkadaşlar veya bu konularda bilgili olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,922
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Arkadaşlar kedim 15 gün önce kayboldu hala bulamıyoruz vefat etmiş olmasından korkuyorum. Böyle bir şey başına gelmiş arkadaşlar veya bu konularda bilgili olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
Hayır yaşaması çok çok zor. Bildiğim bütün ev kedileri daha sokakta ayağını yere basamıyor. Tir tir titrerler korkudan.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,888
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Yaşaması zor ancak yoğun bir ilçede iseniz büyük ihtimalle birileri sahipli olduğunu ve bakımlı olduğunu vb. şeyleri anlamıştır.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
zor. çok zor hayatta kalması.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,888
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Örneğin çoğu zaman bizim evde duran ve ara ara diğer yazlıklara da uğrayan ve sıklıkla bizim baktığımız büyüttüğümüz bir kedi vardı. 1 yıl kayıptı öldüğünü sanmıştık. Meğersem başka sitedeki insanlarla takılmış, 1 yıl sonra iki ilerideki yazlık sitede bulduk.

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Eğer kimyasalla(şampuan vs) yıkadıysanız imkansız onu söyleyebilirim. Biri sahiplendiyse veya kimse almadı ve kimyasalla yıkanmadıysa falan yaşama ihtimali az da olsa var

Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren ENGİN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Umarım bulabilirim arkadaşlar :( yardımlarınız için teşekkür ederim

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ev kedisinin dışarıda o kadar uzun süre kalmasına imkan yok. Muhtemelen vefat etmiştir. Benim kız arkadaşımın kedisi kaybolmuştu 2 gün sonra yolu bir şekilde bulup geri gelmişti ama geldiğinde kötü durumdaydı şuan çok şükür iyi fakat 15 gün çok zor dostum umarım bulunur.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Çok zor çünkü ev hayvanı dışarıda hayatta kalmak için bir eğitim almıyor diyebiliriz.
Aynı mesela PC başında kök salmış bir adamı ormana spawnlasan adam hayatta kalamaz.

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
berk
Çalınmış olabilir. Benim kedim bakımlıydı. 2-3 gün sokakta bakmak zorunda kaldık hemen çalmışlar :mad:

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,862
İsim
Mehmet
Kediler de karakter sahibi canlılardır. Yetiştirilme şekli ve kişiliği çok önemli. Bunu dışında sokaktaki hayat zorlu olsa da bazı bölgelerde köpekler çok olabilir, bazı bölgelerde kediler arası rekabet çetin olabilir. Bunlar önemli faktörler ve tabii ki şans da önemli. Birçok ev kedisi zaman zaman evden kaçıp sonrasında evine döner ancak 15 gün uzun bir süre, umarım sapasağlam döner.

Top Bottom