Neler Yeni

Evde yapılabilecek meslek.

NaRkOzZz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Süleyman
evde pc de yapabileceğim bir meslek arıyorum.Aklımda ki şeyler Photoshop,Logo tasarımı,siber güvenlik(hacker) gibi şeyleri nasıl öğrenebilirim?

Son düzenleme:

ardaozal

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,493
İsim
Arda Özal
Yaşım 15 kendim evde PC de yapabileceğim bir meslek arıyorum.Ve bu bulduğum meslekte kendimi geliştirmek istiyorum.Aklımda ki şeyler Photoshop,Logo tasarımı,siber güvenlik(hacker) gibi şeyleri nasıl öğrenebilirim?
Evde oturarak düzenli bir gelir elde edemezsin sağlığın yerinde ise git çalış en azından tecrübe edinmiş olursun

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Yaşın daha küçük ama sana tavsiyem photoshop ve premier gibi programları öğren belki şuan değil ama 18-20 yaşlarında başlangıç olarak amatör seviyede iken en az 4k maaş alırsın

NaRkOzZz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Süleyman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evde oturarak düzenli bir gelir elde edemezsin sağlığın yerinde ise git çalış en azından tecrübe edinmiş olursun
Sağlığım şükür yerinde.Zaten şuan elektrik-elektronik okuyorum.Ego gibi olmasın ama ama daha hiç atolye dersi görmedim yeni 10a geçtiğim için fakat lehim,arduino(tam değil),pc tamir,pc toplama ve daha birçok elektrik,elektronik alanında şeyler yapıyorum lütfen yanlış anlamayın.Hem öğreneyim hem para kazanayım diye istiyorum.Hobi amaçlı kafa dağıtmak için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

video yükle ve biz aileyiz de aylık 10k 🤞 🤞 🤞 🤞 🤞 :oops: :oops: :oops: :oops:
o işlere bu yaşta girmek istemiyorum çok cringe şeyler ortaya çıkıyor.😂

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Al sat takas

BSTXN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
...
Yaşım 15 kendim evde PC de yapabileceğim bir meslek arıyorum.Ve bu bulduğum meslekte kendimi geliştirmek istiyorum.Aklımda ki şeyler Photoshop,Logo tasarımı,siber güvenlik(hacker) gibi şeyleri nasıl öğrenebilirim?
beatmakerlık

Emre123a

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,316
İsim
Emre
İngiliççe öğren hocam en temizi pişman olmassın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç