Neler Yeni

eve türk net bağlatıcam sorularım var

Can...

80+ Platinum
merhabalar dostlar şimdi ev interneti şart oldu artık normal şartta 80 mbit veriyor satın alma kısmında tahmını 100 yazıyor neyse yeterli fazla bile max 15 20 mbit kulladım :D
taahut yok diyor fakat 300 tl kurulum ücreti var ve 3 aya bölünüyor zorunlu 3 ay tutuyorlar mı neyse onuda geçtim zaten iptal olmayacakta il değişikliğim olabilir kalıcı yani adresim değişecek o durumlarda bir sorun olur mu boş fatura ödermiyim sizce

Berkarda

80+ Silver
merhabalar dostlar şimdi ev interneti şart oldu artık normal şartta 80 mbit veriyor satın alma kısmında tahmını 100 yazıyor neyse yeterli fazla bile max 15 20 mbit kulladım :D
taahut yok diyor fakat 300 TL kurulum ücreti var ve 3 aya bölünüyor zorunlu 3 ay tutuyorlar mı neyse onuda geçtim zaten iptal olmayacakta il değişikliğim olabilir kalıcı yani adresim değişecek o durumlarda bir sorun olur mu boş fatura ödermiyim sizce
yok iptalde galiba geri ödüyorlar etmezsin güzel çünkü ve il değişikliği olursa girmediğin günler siliyorlar diye biliyorum

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok iptalde galiba geri ödüyorlar etmezsin güzel çünkü ve il değişikliği olursa girmediğin günler siliyorlar diye biliyorum
iyi o zaman sorun yaşatmazlar muhtemelen o kadar kalitesi var vodafone tt veya trkcll e köle olmak istemiyorum 1 sene çöp beş para etmez internetlerine

Berkarda

80+ Silver
iyi o zaman sorun yaşatmazlar muhtemelen o kadar kalitesi var vodafone tt veya trkcll e köle olmak istemiyorum 1 sene çöp beş para etmez internetlerine
davet kodu atayımmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

özelden

Can...

80+ Platinum

YazılımKafa

80+ Silver
taahut yok diyor fakat 300 TL kurulum ücreti var ve 3 aya bölünüyor zorunlu 3 ay tutuyorlar mı neyse onuda geçtim zaten iptal olmayacakta il değişikliğim olabilir kalıcı yani adresim değişecek o durumlarda bir sorun olur mu boş fatura ödermiyim sizce
Çoğu firma adres değişikliğinden nakil ücreti alıyor. 300-400 civarı. Ek olarak bu devirde taahhütsüz tercih etmek çok doğru değil. Turk Telekom altyapısında kablonette 75 mbps 240₺. 24 aya kadar taahhüt yapıyor. Bu sayede zamlardan etkilenmezsin. Taahhütsüz alınca en geç kışın zam gelecek.

Can...

80+ Platinum
Çoğu firma adres değişikliğinden nakil ücreti alıyor. 300-400 civarı. Ek olarak bu devirde taahhütsüz tercih etmek çok doğru değil. Turk Telekom altyapısında kablonette 75 mbps 240₺. 24 aya kadar taahhüt yapıyor. Bu sayede zamlardan etkilenmezsin. Taahhütsüz alınca en geç kışın zam gelecek.
gerek yok tt dan vs alıp ta sonra çöp gibi yavaşlayınca tahütüm var diye mağdur olmaktan iyidir

Can...

80+ Platinum
Evde başka altyapı yoksa zaten onu kullanacaksın başka alternatif mi var ki taahhüt olması sorun oluyor 😀
knk afedersin de bktan internet alıpta 24 ay köleleri olamam ben internet kullanmam daha iyi gerek yok

YazılımKafa

80+ Silver
gerek yok tt dan vs alıp ta sonra çöp gibi yavaşlayınca tahütüm var diye mağdur olmaktan iyidir
Knk türknetten alınca ne değişiyor. Aynı altyapı. Yine tt yi kullanacaksın

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
knk afedersin de bktan internet alıpta 24 ay köleleri olamam ben internet kullanmam daha iyi gerek yok
Kullanmam daha iyi diyorsan internet işin için bir zorunluluk değilse o senin bileceğin iş, biz 2 megabit internet vermeye devam etsinler diye firmaya yalvarıyoz resmen.

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Yasin Uzun
Kanka tam üstüne geldin la forum a girdim türk net iyi mi diye bende şimdi başvuru yapıcaktım bu iyi oldu bendede 70 mbps destekliyor

Top Bottom