Neler Yeni

EVGA RTX 2060 SC 6 GB Fan Ses Sorunu

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,118
İsim
Hamza Ziya Üstün
Programda fan profili seçebiliyor musunuz?

IcelY0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yavuz Selim
Programda fan profili seçebiliyor musunuz?
Quiet modu seçmiştim, ama hiçbir işe yaramadı sözde sessiz fan %100 3600 rpmde çalışıyor :d ayarları uygulamaya basıyorum bu arada, bazıları uygulamayı unutuyor ayarları ama ben bastığım halde herhangi bir profilde hiçbir şeyi değiştirmedi

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,118
İsim
Hamza Ziya Üstün
Ayar basmadan direk agressive seçip denediniz mi?

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,118
İsim
Hamza Ziya Üstün
Bilemiyorum hocam evga kart ve program kullanmadım. Forumlarda öyle yazmışlar ama belki değişmiştir profil ismi. Quiet moddan çıkarıp başka profil varsa onda deneyin standart veya performans modu vs

IcelY0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yavuz Selim
Bilemiyorum hocam evga kart ve program kullanmadım. Forumlarda öyle yazmışlar ama belki değişmiştir profil ismi. Quiet moddan çıkarıp başka profil varsa onda deneyin standart veya performans modu vs
Tabi hemen deneyeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yine aynısını yapıyor hocam fan hızını kendisi direkt 3400 rpm 3500 rpme çekiyor 72 dereceden sonra bütün modları denedim yemiyor

Son düzenleme:

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,118
İsim
Hamza Ziya Üstün
Valla hocam benim aklıma başka bir şey gelmiyor. Farklı bir çözüm yolu bulursam buraya yazarım

Halis~

80+
bende işlemci için kullandığım cooler masterın mastergel termal macunu var fakat kart hiç açılmadı açarsam güvenlik etiketi de gider kötü olur yani, en kötü kartı elimden çıkaracağım ne yapayım, böyle kullanamam çok ses cıkarıyor çünkü, undervolt yapsam düzelir mi acaba
Ben içini açtım bakım yapıp sattım bişey olmadı kral alındı yine yane .d

IcelY0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yavuz Selim
Valla hocam benim aklıma başka bir şey gelmiyor. Farklı bir çözüm yolu bulursam buraya yazarım
Teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştın zaten bilmiyorsan yapabileceğimiz bir şey yok, başka çözümü olan lütfen paylaşabilir mi?

Ben içini açtım bakım yapıp sattım bişey olmadı kral alındı yine yane .d
Dediğim gibi böyle elden çıkarmayı deneyeyim, zaten ucuza almıştım, zarara girmeden satarım tahminimce durumunu da anlatırım alan alır illaki alıcısı vardır

Halis~

80+
Teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştın zaten bilmiyorsan yapabileceğimiz bir şey yok, başka çözümü olan lütfen paylaşabilir mi?

Dediğim gibi böyle elden çıkarmayı deneyeyim, zaten ucuza almıştım, zarara girmeden satarım tahminimce durumunu da anlatırım alan alır illaki alıcısı vardır
Kaça aldın kaça satmayı deneyeceksin

IcelY0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yavuz Selim
3.5 a koy kârin yok saçma iş 3.4 düşersin
Bu fan sesiyle kimse almaz ki kanka kronik bunlarda galiba, evga dedim iyi markadır dedim, tek fan yapıyorsa vardır bir bildiği dedim yokmuş adam hotspotu 106 dereceyi görünce fanları en yüksek hıza çıkarıyor benim yaptığım fan curve ayarını umursamıyor

Top Bottom