Neler Yeni

Evga Rtx 2060 SC nin sc ibiresinin anlami nedir?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Samsung xiomi mantigi hocam kalite + uzun ömür
Amd icinde yuksek performans + kısa ömür
Xiaomi uzun ömürlü falan değil, algıya bak. Gidip daha eski kart almak yerine sana kat kat daha güçlü ve daha yeni bir kart öneriyorum aynı fiyata, sen fanboyluk yapıyorsun.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Ama doğru değilmi hocam cahilliğim varsa affola

Değil tabikide, her ürün kullanıma göre değişiklik gösterir Nvidia da çok sağlam sanma az önce dedim en üst seviye 2060 aldım chip arızalı çıktı.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

ZeroTwo16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berat Kılınç
Xiaomi uzun ömürlü falan değil, algıya bak. Gidip daha eski kart almak yerine sana kat kat daha güçlü ve daha yeni bir kart öneriyorum aynı fiyata, sen fanboyluk yapıyorsun.
Ustam fanboy degilim demek istedigim su
Samsung kalite + uzun ömür sunuyo bunu yaparken verdigi perfomansi birazcik kisiyo
Ximaomi için ise tam tersi

rescue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
utku ulu
Samsung xiomi mantigi hocam kalite + uzun ömür
Amd icinde yuksek performans + kısa ömür
hocam bu düşüüncen aşırı yanlış hatta sana bizzat kendim söyliyim 2017 yılında çıkan rx 580i 2018 yılında aldım ve hala çatır çatır kullanıyorum rog modelini almıştım 1 kere için açmadım kartın güvenlik bantı bile üzerinde duruyor amd nin kısa ömürlü olduğunu kim söyledi bilmiyorum ama çok yanlış bir düşünce

ZeroTwo16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berat Kılınç
Değil tabikide, her ürün kullanıma göre değişiklik gösterir Nvidia da çok sağlam sanma az önce dedim en üst seviye 2060 aldım chip arızalı çıktı.
tabii ki bende aynı fikirdeyim

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
6 yıl r7 240 kullandım en sonunda oc yaparken sigorta attım öyle yaktım ekran kartını, daha gideri vardı. Bir kere bile watman almadım.

ZeroTwo16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berat Kılınç
hocam bu düşüüncen aşırı yanlış hatta sana bizzat kendim söyliyim 2017 yılında çıkan rx 580i 2018 yılında aldım ve hala çatır çatır kullanıyorum rog modelini almıştım 1 kere için açmadım kartın güvenlik bantı bile üzerinde duruyor amd nin kısa ömürlü olduğunu kim söyledi bilmiyorum ama çok yanlış bir düşünce
Hocam burda örneklendirme yaptım yoksa en mantıklı konuşma şu olur "kişinin kullanımına göre değişir"

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
OZAN TANKUŞ
Adam daha önceden 3 ay miningde kullanmis ve icinin acilmadigini soyluyor ve 3 4 gunlugune test etmeme izin veriyor
Satıcının ismi ne kardeşim. Bende geçen bizim arkadastan aldım 1 ay falan kullanmıs. Onun olma ihtimali yuksek :D

rescue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
utku ulu
Hocam burda örneklendirme yaptım yoksa en mantıklı konuşma şu olur "kişinin kullanımına göre değişir"
tabi orası öyle ben olsam şöyle betimlerdim iki firimayı
nvdia: daha az hata verir başını çok ağrıtmaz ama fiyat olarak rakibinden çok daha tuzludur
amd: performansı mudailine göre daha iyidir bazen hata verebilir fiyat olarak çok uygundur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,914
Üyeler
141,356
Son üye
eqtone
Top Bottom