Neler Yeni

Evimde 1000 mbps internet alabilirmiyim

TroLL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Faruk Önder
Merhaba arkadaşlar şuan güncel olarak 100 mbps internet kullanıyorum ama 1000 mbps ye geçmek istiyorum turknet in Vodafone un vs internet sitelerinde alt yapımı sorgulattim fakat bütün siterlerde 100 mbps ye kadar alabileceğim yazıyordu, kablonet hariç,kablonet te sorgulama yaptığım zaman aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi 1000mbps ftth türünde İnternet bağlata bileceğimi söylüyor, ftth türü nedir hiç bilmiyorum normal bildiğimiz inter mi anlamadım sonradan beklediğimden farklı birşeyler karşılaşmak istemiyorum

Eğer evime 1000mbps baglatabiliyorsam aşağıdaki görsele bıraktığım modem benim hali hazırda kullandığım modem, iş görürmu yoksa değiştirmem mi gerekiyor

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim

Ekler

• Screenshot_2024-03-27-04-54-03-583_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-27-04-54-03-583_com.android.chrome.jpg
    576.3 KB · Hit: 59

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Arif Dağcı
Merhaba arkadaşlar şuan güncel olarak 100 mbps internet kullanıyorum ama 1000 mbps ye geçmek istiyorum turknet in Vodafone un vs internet sitelerinde alt yapımı sorgulattim fakat bütün siterlerde 100 mbps ye kadar alabileceğim yazıyordu, kablonet hariç,kablonet te sorgulama yaptığım zaman aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi 1000mbps ftth türünde İnternet bağlata bileceğimi söylüyor, ftth türü nedir hiç bilmiyorum normal bildiğimiz inter mi anlamadım sonradan beklediğimden farklı birşeyler karşılaşmak istemiyorum

Eğer evime 1000mbps baglatabiliyorsam aşağıdaki görsele bıraktığım modem benim hali hazırda kullandığım modem, iş görürmu yoksa değiştirmem mi gerekiyor

Ftth eve kadar fiber demek yani sizde olan bu. 1000 mbpse kadar alabilirsiniz evinizde

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,011
İsim
Semih Boran

Buradan tekrar sorgulayın:

TroLL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Faruk Önder
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ftth eve kadar fiber demek yani sizde olan bu. 1000 mbpse kadar alabilirsiniz evinizde
Peki modemi değiştirmem gerekiyormu yoksa aynı modem ile 1000mbps alabilirmiyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buradan tekrar sorgulayın:
Sorguladım buradan da aynı sonuç çıkıyor "Ftth ile 1000mbps ye kadar internet alabilirsiniz"

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,011
İsim
Semih Boran
Peki modemi değiştirmem gerekiyormu yoksa aynı modem ile 1000mbps alabilirmiyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorguladım buradan da aynı sonuç çıkıyor "Ftth ile 1000mbps ye kadar internet alabilirsiniz"
Siz hiçbir şey satın almayacaksınız. Kendileri size her şeyi verecek ve onu kullanmaya mecbursunuz.

TroLL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Faruk Önder
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam şimdi fiyatlarına baktım da 1400 TL aylık ücreti var bu fiyat normal gelmedi bana ,siz ne düşünüyorsunuz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,814
Üyeler
140,701
Son üye
KeremZ
Top Bottom