Neler Yeni

Yardım evimde altyapı gösteremiyorum yardım

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
murat
herkese merhaba. dün itibariyle türk telekom taahhütüm doldu. vdsl 75 hızında kullanıyordum. internet sorgulama ekranında başka firmalarda hızım 16 gözüküyor. ben de haliyle türk telekom genel müdürlüğüne gittim. evinizde 75 hız gözüküyor dediler ama gözükmüyor başka operatöre geçiş yapamıyorum. ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gorkem
herkese merhaba. dün itibariyle türk telekom taahhütüm doldu. vdsl 75 hızında kullanıyordum. internet sorgulama ekranında başka firmalarda hızım 16 gözüküyor. ben de haliyle türk telekom genel müdürlüğüne gittim. evinizde 75 hız gözüküyor dediler ama gözükmüyor başka operatöre geçiş yapamıyorum. ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz
Diger firmalarin santralinin uzakligiyla ilgili verdikleri hiz. Baska firmalara gecemiyorsan da, orada sadece turk telekom alt yapisi var demektir. Bir de diger firmalarin da turk telekomla anlasmali olmasi gerekiyor. Diger firmalara gecebilmen icin. Zamaninda o kadar cok ugrastim ki internetle ilgili sorunlardan dolayi. Bulundugun bolgeye hangi firma anlasmaliysa, hangi firma altyapi sagladiysa onu kullanabilirsin.

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geçmek istediğin saplayıcıyla iletişime geçtinmi
geçtim türknet kablonet ıvır zıvır bütün firmaları aradım hepsi Türk Telekom o iyi halledecek biz hiçbir şey yapamayız dediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diger firmalarin santralinin uzakligiyla ilgili verdikleri hiz. Baska firmalara gecemiyorsan da, orada sadece turk telekom alt yapisi var demektir. Bir de diger firmalarin da turk telekomla anlasmali olmasi gerekiyor. Diger firmalara gecebilmen icin. Zamaninda o kadar cok ugrastim ki internetle ilgili sorunlardan dolayi. Bulundugun bolgeye hangi firma anlasmaliysa, hangi firma altyapi sagladiysa onu kullanabilirsin.
şöyle ki benim oturduğum bina yeni yanımdaki karşımdaki mahalledeki tüm binalara tek tek baktım hepsinde altyapı gözüküyor sadece bizim binamızda gözükmüyor

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
demek ki sadece türk telekom altyapısı var oturduğun yerde

Einstein

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,337
İsim
Eren
geçtim türknet kablonet ıvır zıvır bütün firmaları aradım hepsi Türk Telekom o iyi halledecek biz hiçbir şey yapamayız dediler

şöyle ki benim oturduğum bina yeni yanımdaki karşımdaki mahalledeki tüm binalara tek tek baktım hepsinde altyapı gözüküyor sadece bizim binamızda gözükmüyor
Bu siteden sorgulama yap.

Yakubovic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Yakupcan KILIÇ
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji tarih
Instagram
https://www.instagram.com/yakupcannnn/
Twitter
yakubovic61
bende ttyi aaramıştım turknet kullanırken 100 mbps demişlerdi trknette 16 mbps alabiliyorsunuz dedi dedim tt 100 diyor 100 yapalım nette kpma yaşarsınız dediler olsun yapalım dedim şu an 70 alıyorum bence bunu bi dene olmazsa değiştirirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gorkem

Mesela hangi firmalarda gozukuyor? Sadece turk telekom mu gorebiliyor altyapiyi? Bize de sifirdan altyapi cekmislerdi binamiza. Daha once bircok firma ile internet alabiliyorken, simdi sadece 2 tanesinden alabiliyoruz. Turk telekomun mudurlugune gidip sikayetimi falan belirtmistim bu durum icin altyapiyi da anca bu sekilde bagladilar. Sen de buna benzer bir sey yapabilirsin zamanin vardi. Ana binasi oluyor turk telekomun bulundugun sehirde. Mudurlugu falan oluyordu. Oraya gidip sikayetini belirtebilirsin.

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
çoğu sağlayıcı o altyapıyı kullanıyor
evet hocamda türknet turkcell vb kendi altyapıları var onlara baktıysa gözükmez ama milleni vodafone falan türk telekom kullanıyor
mesela bende de türk telekom 1GBPS gözüküyor ama türknet 100mbps

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
murat
Adresiniz Türk Telekom altyapısına sahiptir.
vdsl:0 boş port var yazıyor fotoğraf atamıyorum şu an kusura bakmayın

bende ttyi aaramıştım turknet kullanırken 100 mbps demişlerdi trknette 16 mbps alabiliyorsunuz dedi dedim tt 100 diyor 100 yapalım nette kpma yaşarsınız dediler olsun yapalım dedim şu an 70 alıyorum bence bunu bi dene olmazsa değiştirirsin
nasıl yapabilirim başvuru için sadece 16 olanı seçebiliyorum

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Adresiniz Türk Telekom altyapısına sahiptir.
vdsl:0 boş port var yazıyor fotoğraf atamıyorum şu an kusura bakmayın

nasıl yapabilirim başvuru için sadece 16 olanı seçebiliyorum
o zaman türk telekom altyapısı kullanan bir firmadan VDSL bir internet tarifesi alacaksınız

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Hali hazırda bir paketin var ve başka operatörler altyapı yok diyorsa yüksek ihtimalle bağlı olduğun saha dolabında boş port yoktur ve bunu bağlı olduğun Il Telekom halledecek.
Şu an sözleşmeni iptal edersen mevcut portunu kaybedersin

Top Bottom