Neler Yeni

Yardım evimde altyapı gösteremiyorum yardım

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
murat
Mesela hangi firmalarda gozukuyor? Sadece turk telekom mu gorebiliyor altyapiyi? Bize de sifirdan altyapi cekmislerdi binamiza. Daha once bircok firma ile internet alabiliyorken, simdi sadece 2 tanesinden alabiliyoruz. Turk telekomun mudurlugune gidip sikayetimi falan belirtmistim bu durum icin altyapiyi da anca bu sekilde bagladilar. Sen de buna benzer bir sey yapabilirsin zamanin vardi. Ana binasi oluyor turk telekomun bulundugun sehirde. Mudurlugu falan oluyordu. Oraya gidip sikayetini belirtebilirsin.
evet hocam sadece tt görebiliyor sanırım. bölge müdürlüğüne gittim ankarda dilekçe vermek için. bana evinizde internet gözüküyor firmaları arayın bağlarlar dediler. sonradan firmaları aradığımda bana tt ile görüşün bizde altyapı gözükmüyor dediler. ne yapacağımı şaşırdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

o zaman türk telekom altyapısı kullanan bir firmadan VDSL bir internet tarifesi alacaksınız
bütün firmalar tt altyapısı kullanmıyor mu zaten superonline falan almayacağım

Hali hazırda bir paketin var ve başka operatörler altyapı yok diyorsa yüksek ihtimalle bağlı olduğun saha dolabında boş port yoktur ve bunu bağlı olduğun Il Telekom halledecek.
Şu an sözleşmeni iptal edersen mevcut portunu kaybedersin
taahhüt bitti ben de yeniletmedim turkcelle geçerim diye kötü oldu o zaman

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Kadir Efe Ulusoy
dostum bizim binaya ek adı altında yeni daire açıldı 5 tane port var ama 6 daire gözüküyor 75 destekleyen binada 50 kullanamıyorum 16 üstüne çıkmıyor

bu eklenen daire 70mbps paket almış bizim başvuru yaptığımız portu kullanıyorlar

Yakubovic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Yakupcan KILIÇ
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji tarih
Instagram
https://www.instagram.com/yakupcannnn/
Twitter
yakubovic61
Adresiniz Türk Telekom altyapısına sahiptir.
vdsl:0 boş port var yazıyor fotoğraf atamıyorum şu an kusura bakmayın

nasıl yapabilirim başvuru için sadece 16 olanı seçebiliyorum
öyle başvur neti bağlayınca 100 mbps yapın hızımı ttde öyle görünüyor de ben o şekilde yaptım oldu taahhüt yok bence demeneye değer

Einstein

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,337
İsim
Eren
evet hocam sadece tt görebiliyor sanırım. bölge müdürlüğüne gittim ankarda dilekçe vermek için. bana evinizde internet gözüküyor firmaları arayın bağlarlar dediler. sonradan firmaları aradığımda bana tt ile görüşün bizde altyapı gözükmüyor dediler. ne yapacağımı şaşırdım

bütün firmalar tt altyapısı kullanmıyor mu zaten superonline falan almayacağım

taahhüt bitti ben de yeniletmedim turkcelle geçerim diye kötü oldu o zaman
Sistemsel arıza olabilir hocam sen tekrar türk Telekom bölge müdürlüğüne gidip durumu belirt.

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
murat
öyle başvur neti bağlayınca 100 mbps yapın hızımı ttde öyle görünüyor de ben o şekilde yaptım oldu taahhüt yok bence demeneye değer
bi deneyeyim en kötü iptal ederim sağ olasın bir de şu an görebiliyor musun hızını 100 olarak

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
hocam sizinki şansa olmuş normalde öyle olduğunda cidden internet kopukluk yapar ama taahhüt olmadığı için denenebilir

Yakubovic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Yakupcan KILIÇ
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji tarih
Instagram
https://www.instagram.com/yakupcannnn/
Twitter
yakubovic61
hocam sizinki şansa olmuş normalde öyle olduğunda cidden internet kopukluk yapar ama taahhüt olmadığı için denenebilir
taahhüt olmadığı içn denesin diyorum yoksa çok riskli

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,807
Üyeler
158,666
Son üye
cahilyüce
Top Bottom