Neler Yeni

Yardım Evimize bağlanan bu internet kablosu fiber mi?

firat.04

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
FIRAT ŞAHİN
O turuncu kabloyu nerde görsem tanırım :D
4 ay bizim evin önünde kaldı fiber kablosuydu o
Yılbaşından önce geldiler direkleri diktiler ve üzerine o kabloları yerleştirdiler sonra gittiler ve dediler biz yılbaşından sonra gelip kuracağız. Yılbaşından 1 hafta falan sonra aradım dediler 20 şubatta geleceğiz. Sinirlendim ve hemen Twitter üzerinden şikayet ettim onları. Telekom teknoloji genel müdür yardımcısı yusuf bey var onu etiketledim şikayetime ve baktım 1 gün sonra hemen koşa koşa gelip evin içine o kabloları düşediler ve pazartesi gelip modemi bağlayacaklar. :D . Şikayet olmasaydı değil 20 şubat eminim 1 sene bile sürerdi

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,221
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Yılbaşından önce geldiler direkleri diktiler ve üzerine o kabloları yerleştirdiler sonra gittiler ve dediler biz yılbaşından sonra gelip kuracağız. Yılbaşından 1 hafta falan sonra aradım dediler 20 şubatta geleceğiz. Sinirlendim ve hemen Twitter üzerinden şikayet ettim onları. Telekom teknoloji genel müdür yardımcısı yusuf bey var onu etiketledim şikayetime ve baktım 1 gün sonra hemen koşa koşa gelip evin içine o kabloları düşediler ve pazartesi gelip modemi bağlayacaklar. :D . Şikayet olmasaydı değil 20 şubat eminim 1 sene bile sürerdi
Benimkine kutunun gelmesi 4 ay sürdü
kablo geldi 4 ay bekledi
şimdi kutu geldi 1-2 haftadır da o bekliyor, çok yavaş çalışıyorlar. Ben de mi şikayet etsem :D

firat.04

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
FIRAT ŞAHİN
Benimkine kutunun gelmesi 4 ay sürdü
kablo geldi 4 ay bekledi
şimdi kutu geldi 1-2 haftadır da o bekliyor, çok yavaş çalışıyorlar. Ben de mi şikayet etsem :D
Et et. Bak bakalım 1 hafta içinde bütün işlemler bitiyor mu bitmiyor mu :D :D

Alin24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yiğit Can
Çok şükür altyapımız aktifleşti :) Adresime uygun çıkan internet paketleri ve hızları.
Kaç gün sürdü hocam kablo geldikten sonra, bize de yeni geldi de.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha okudum tamamdır .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,585
Üyeler
156,353
Son üye
Ylamacioo
Top Bottom