Neler Yeni

Eylemciler polis barikatlarına saldırıyor🚨

123kral14

80+ Silver
olay nedir ona göre yorum yapalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

videoyu izlemeden yazmıştım hepsi kötü insanlar

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olay 1 mayıs için taksimde vs yürümeye izin verilmediği için sanırım sabah saatlerinde taksim ve kemerde çok sayıda polis görevlendirilmişti.
olay nedir ona göre yorum yapalım

videoyu izlemeden yazmıştım hepsi kötü insanlar

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,546
İsim
İsmi ismi.
Aynı şey bize de gelse keşke, boş muhalif amerikan sevdalıları polisin yetkisinin şu anki halinden kısıtlanmasını istiyor bir de. Memlekette polisin gücü harbiden kalmadı, artık serseri olmayan insanlar bile polis değil güçlü bir tanıdık çağırıyor ve belki de daha iyi bir tercih yapmış oluyorlar.

1 mayıs için yürümedikleri yaptıkları hareketten belli
Komplo teorisi üretmiyorum vardır bir şeyler de, bizdeki yürüyüşleri düzenleyen birileri var bence. Yoksa lgbt de pkk sloganı atmak hayra alamet değil. Ya da kadınlar gününde böyle şeyler. Demem o ki ideolojilerini meşrulaştırmaya çalışıyor bunun için de kadınlar günü tarzı şeyleri kullanıyorlar.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynen kanzi emekçi hakları falan baba fabrikada çalışsın o bahaneyle dümenden slogan patlatırlar savunduk ayağı🤙🤙
En öndekilerin birçoğu maskeli beş para etmez insanlar oraya ne için gittikleri de belli zaten e bişey demek de düşmüyor bize olay ortada şu durumda bile polisin hiçbir müdahaleye yetkisi yoksa daha ne denir ki

Aynı şey bize de gelse keşke, boş muhalif amerikan sevdalıları polisin yetkisinin şu anki halinden kısıtlanmasını istiyor bir de. Memlekette polisin gücü harbiden kalmadı, artık serseri olmayan insanlar bile polis değil güçlü bir tanıdık çağırıyor ve belki de daha iyi bir tercih yapmış oluyorlar.

Komplo teorisi üretmiyorum vardır bir şeyler de, bizdeki yürüyüşleri düzenleyen birileri var bence. Yoksa lgbt de pkk sloganı atmak hayra alamet değil. Ya da kadınlar gününde böyle şeyler. Demem o ki ideolojilerini meşrulaştırmaya çalışıyor bunun için de kadınlar günü tarzı şeyleri kullanıyorlar.
Evet her yıl aynı olaylar belirli günlerde ortaya çıkan aynı partiler aynı örgütler değişen bir şey yok amaç belli

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,054
İsim
MehmedVII

Kara*

80+ Silver
En öndekilerin birçoğu maskeli beş para etmez insanlar oraya ne için gittikleri de belli zaten e bişey demek de düşmüyor bize olay ortada şu durumda bile polisin hiçbir müdahaleye yetkisi yoksa daha ne denir ki
ne bileyim babacım zor gidişat ortalık hep 56 adamları bildiğin yem gibi koyuyorlar taştan sopadan iş bıçak silah bombaya geçer eski mevzulara döner yine

KAANT10X

80+ Bronze
Solcular yine kudurmuş anlaşılan. Devletimiz şunları joplasa da keyfimiz yerine gelse.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

Bence hepsini güzelce paketlemeleri lazım diye düşünüyorum şahsi fikrimce böyle yobazca bi saldırı olamaz.
Sınırı böyle korumazlar ama emekçinin bayramındaki organizasyonu böyle engellemeye çalışırlar. Padişahım senden büyük Allah var. Elbet hesaplaşırız. :)
Ha bi' de devlet düşmanı bunlar diye gezenler var. Siz bu memlekette Aziz Nesin'in bahsettiği %60'lık kesimsiniz. Evet ben devlet düşmanıyım, tüyü bitmemiş yetimin aldığı ekmekten vergi alıp da holding sahiplerine vergi affı çıkaran devlete düşmanım var mı?

Top Bottom