Neler Yeni

Çözüldü✓ F/P Kablosuz mouse ve kulaklık

Carami0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Samed Cengiz
Herkese iyi forumlar bütçe sıkıntısı yok ama fazla da abartmamak şartıyla bildiğiniz, kullandığınız, tavsiye etmek istediğiniz F/P kablosuz mouse ve kulaklık önerebilir misiniz ?
Benim aklımda
Kulaklık - Logitech G435
Mouse - Razer Viper Ultimate / Glorius Model D / Razer Basilisk X HyperSpeed
Şimdiden teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yunus emre küçük
İlgilendiği Kategoriler
her şey
logitech g435 kulaklığını arkadaşımda aldı birlikte almıştık ona halen kullanıyo şuana kadar sıkıntısını görmedi sadece beyaz rengi çok kirleniyor
ben steelseries artic 5 2019 versiyorun kullandım çok kaliteli kulaklık ancak tek sorunu wireless değildi

kelomerosan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Kerem Eldes
Herkese iyi forumlar bütçe sıkıntısı yok ama fazla da abartmamak şartıyla bildiğiniz, kullandığınız, tavsiye etmek istediğiniz F/P kablosuz mouse ve kulaklık önerebilir misiniz ?
Benim aklımda
Kulaklık - Logitech G435
Mouse - Razer Viper Ultimate / Glorius Model D / Razer Basilisk X HyperSpeed
Şimdiden teşekkürler
Ben birkaç ay önce G903'ü 2. el 1.250'ye almıştığım ve gördüğüm kadarıyla 1500 bandı civarında satılıyordu. Şarjı uzun süre gidiyor ve gerçekten elde kaliteli hissettiriyor, henüz bir şikayetim olmadı

Carami0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Samed Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben birkaç ay önce G903'ü 2. el 1.250'ye almıştığım ve gördüğüm kadarıyla 1500 bandı civarında satılıyordu. Şarjı uzun süre gidiyor ve gerçekten elde kaliteli hissettiriyor, henüz bir şikayetim olmadı
3-5 bin civarı şu anda 5 e kadar çıkarsam g pro superlight alırım

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,121
İsim
kilan embappe
İsminde 9 geçiyor diye dünyanın en iyi mouseu sanılan boş bir mouse. Tuğla da denebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eliniz büyükse darmohsark m3 4k tavsiye ederim.
3-5 bin civarı şu anda 5 e kadar çıkarsam g pro superlight alırım

kelomerosan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Kerem Eldes
İsminde 9 geçiyor diye dünyanın en iyi mouseu sanılan boş bir mouse. Tuğla da denebilir.

Eliniz büyükse darmohsark m3 4k tavsiye ederim.
Yani verdiğim paraya g502 bile alınamıyordu, biraz daha ağır mouse tercih ediyorum ve el boyuma tam oluyor. O paraya G305 almak daha mantıklı gelmiyor kulağa :D

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,121
İsim
kilan embappe
Yani verdiğim paraya g502 bile alınamıyordu, biraz daha ağır mouse tercih ediyorum ve el boyuma tam oluyor. O paraya G305 almak daha mantıklı gelmiyor kulağa :D
G502 de baya zortingen bı mouse. G305 ile g903 arasında da aman aman bir fark yok.

Bakarsan 11 tane LOL bağımlısı bir obez değilsen asla kullanmayacağın tuşlar dışında artısı yok gibi.

Logitech tarafında GPX dışında alınması 2023-2024 yılında mantıklı mouse yok. GPX de mantıklı değil aslında. İyi mouse sadece.

kelomerosan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Kerem Eldes
G502 de baya zortingen bı mouse. G305 ile g903 arasında da aman aman bir fark yok.

Bakarsan 11 tane LOL bağımlısı bir obez değilsen asla kullanmayacağın tuşlar dışında artısı yok gibi.

Logitech tarafında GPX dışında alınması 2023-2024 yılında mantıklı mouse yok. GPX de mantıklı değil aslında. İyi mouse sadece.
Yani çok fazla iyi mouse deneyimlemedim o zaman sadece denediğim mouselar arasında elime oturuşu, tuttuğum zaman verdiği hissiyatıyla, benim işimi gören özellikleriyle 1200 liraya kötü olmadığını düşündüğümden fikrimi belirtmiştim. LOL bağımlısı bir obez olduğum için kusura bakmazsın umarım.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,121
İsim
kilan embappe
Yani çok fazla iyi mouse deneyimlemedim o zaman sadece denediğim mouselar arasında elime oturuşu, tuttuğum zaman verdiği hissiyatıyla, benim işimi gören özellikleriyle 1200 liraya kötü olmadığını düşündüğümden fikrimi belirtmiştim. LOL bağımlısı bir obez olduğum için kusura bakmazsın umarım.
LoL için daha iyisi zor zaten 🕋

Carami0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Samed Cengiz
hocam banada çok tavsiye eden oldu ancak razer viper v2 pro kullanıyorum çok rahat ve hafif tavsiye ederim
Sanırım glorious model d alıcam kulaklık olarak da logitech g 435 alıcam nasipse teşekkür ederim tavsiyeler için

Top Bottom