Neler Yeni

Fahiş Kulaklık Fiyatları !

StrongesT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Ahmet Ceyhun BİLİR
Kardeşim şuan olduğumız durum kolay değil her bitçeye göre iyi de olsa kötü de olsa bir kulaklık var neden iğneleyici konuşuyorsun ben anlamadım 12 yaşında fln mısın
Kanka demek istediğimi biliyorsun ama neden satıcıyı savundun anlam veremediğim için böyle bir tavır gösterdim. Ekonomimiz 6 ay öncesinden bu yana 2 kat kötüleşmedi sonuçta ve pandemiyi mazeret gösterirsek bütün dünyada hakim.

Barneystinson

80+ Silver
Kanka demek istediğimi biliyorsun ama neden satıcıyı savundun anlam veremediğim için böyle bir tavır gösterdim. Ekonomimiz 6 ay öncesinden bu yana 2 kat kötüleşmedi sonuçta ve pandemiyi mazeret gösterirsek bütün dünyada hakim.
Evet ben ucuz demiyorum pahalı bileram kazık satanlarda var ama şu dolar kurunda olabilicek bu

StrongesT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Ahmet Ceyhun BİLİR
Rampage drop plus al
Bu tavsiyeyi sıkça gördüm ama bu kulaklığa 400TL vermek koyuyor hacım. Tek alternatif bu ve bir tane Corsair modeliydi. Ama konu başından beri demek istediğim dolara oranla gereksiz artan kulaklık fiyatları ://

Freud

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet Durmaz
Bence doların yanı sıra talepdeki dengesizlikte etkili millet inatla arctis 3 almaya çalışırsa bu fiyatlar normal

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
Kardeşim fahiş derken şuan dolar çok yüksek ve ekonomimiz kötü durumda ne bekliyorsun cloud 2 kulaklık 300tl fln mı olsun
Tamam kardeşim eller günahkar da esnaf da az fırsatçı değil yani. Rampage Hydra r6 kırmızı switch klavyeye 1000 tl çekeni gördü bu gözler. Rampage müşteri hizmetlerini arayıp bu klavyeyi bulamıyorum nerden alabilirim şurda 1000 lira fiyat çekiyolar diyince telefonda ki müşteri temsilcisi oha demişti.

Barneystinson

80+ Silver
Tamam kardeşim eller günahkar da esnaf da az fırsatçı değil yani. Rampage Hydra r6 kırmızı switch klavyeye 1000 TL çekeni gördü bu gözler. Rampage müşteri hizmetlerini arayıp bu klavyeyi bulamıyorum nerden alabilirim şurda 1000 lira fiyat çekiyolar diyince telefonda ki müşteri temsilcisi oha demişti.
Al yazdıklarıma bak

StrongesT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Ahmet Ceyhun BİLİR
Tamam kardeşim eller günahkar da esnaf da az fırsatçı değil yani. Rampage Hydra r6 kırmızı switch klavyeye 1000 TL çekeni gördü bu gözler. Rampage müşteri hizmetlerini arayıp bu klavyeyi bulamıyorum nerden alabilirim şurda 1000 lira fiyat çekiyolar diyince telefonda ki müşteri temsilcisi oha demişti.
2 ay önce GamePower Mihawk 350TL fiyatındaydı. Bu kulaklığı alacaktım ve dün 500 veya 600 trendyolda satıldığını gördüm- yanlış hatırlamıyorsam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
Al yazdıklarıma bak
Yazdıklarına bir şey demiyorum zaten kardeş savunduğunu falan da düşünmüyorum tek demek istediğim şu. Kur zaten vuruyor yetmiyor bir de satıcılar vuruyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 ay önce GamePower Mihawk 350TL fiyatındaydı. Bu kulaklığı alacaktım ve dün 500 veya 600 trendyolda satıldığını gördüm- yanlış hatırlamıyorsam.
Özellikle yayıncıların incelediği ürünlerin fiyatı tavan yapıyor bir de piyasada az bulunuyorsa tamam. Sorsan hepsi müslüman ama iş ticarete gelince gavur bunların yanında öyle melek öyle masum kalıyor ki aklım almıyor.

Top Bottom