Neler Yeni

FAİZSİZ TAKSİT İLE TOPLAMA PC

ConquerorXIV

80+ Gold

TahinPekmez

80+ Silver

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,345
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
ben lexarı global de çok kullanan görmedim entersan
Göremezsin zaten yabancı forumlara kanallara incelemelere bak knkacim misal galax ekran kartlarına da sıcak bakmıyorlar ama galax markası da eski köklü iyi markalardan sadece belli başlı markalar üzerinden hep prim yapıldı yapılan hazır sistemlerde marka destekleri var lexar tutup destek vermez senin alman lazım tercih etmen lazım kullanman lazım ama benim sevdiğim markalardan lexar eskiden yazıcıları vardı bilgisayar işlerinde çok eskiler bunlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

banada atsana bakayım linki
Ne eklediysem faiz var enteresan 😁

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,721
İsim
Hacı
Göremezsin zaten yabancı forumlara kanallara incelemelere bak knkacim misal galax ekran kartlarına da sıcak bakmıyorlar ama galax markası da eski köklü iyi markalardan sadece belli başlı markalar üzerinden hep prim yapıldı yapılan hazır sistemlerde marka destekleri var lexar tutup destek vermez senin alman lazım tercih etmen lazım kullanman lazım ama benim sevdiğim markalardan lexar eskiden yazıcıları vardı bilgisayar işlerinde çok eskiler bunlar

Galax in üst tier kartları Rog a çakıyor 🤣

ConquerorXIV

80+ Gold

orası öyle eski köklü çok alanda varlar yazıcılarını bende biliyorum da çok kaliteli iyi olsalar tercih eden daha fazla olurdu bence

TahinPekmez

80+ Silver
lexar amerikan malı diye biliyorum çok tutuluyor, kalitelidir. amazonda indirimi vardı hışşş bitti alamadım. bursa samsunga bayılıyoruzzzz

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
Dolar çok uzak olmayan zamanda artacak sanırım o yüzden şu şekil sistem toplamak mantıklı bence hayirli olsun

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,345
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
orası öyle eski köklü çok alanda varlar yazıcılarını bende biliyorum da çok kaliteli iyi olsalar tercih eden daha fazla olurdu bence
Olmaz knka olmaz Türkiye bilgisayar sektöründe yapılan anlaşmalar çok farklı ilerliyor markaların distribütör firmaları direk olarak destek veriyor markalar da keza öyle belli stok verilmelerinin nedeni de bu daha böyle açığa çıkmamış markalar çok var da insanlar korkuyor gün yüzüne çıkmıyor

Dolar çok uzak olmayan zamanda artacak sanırım o yüzden şu şekil sistem toplamak mantıklı bence hayirli olsun
Sene sonu 40 TL yi görür gibi düşünüyorum

Galax in üst tier kartları Rog a çakıyor 🤣
Sus daha fazla konuşma linç yersin he 😂 yavaş gel

ConquerorXIV

80+ Gold
Olmaz knka olmaz Türkiye bilgisayar sektöründe yapılan anlaşmalar çok farklı ilerliyor markaların distribütör firmaları direk olarak destek veriyor markalar da keza öyle belli stok verilmelerinin nedeni de bu daha böyle açığa çıkmamış markalar çok var da insanlar korkuyor gün yüzüne çıkmıyor

Sene sonu 40 TL yi görür gibi düşünüyorum

Sus daha fazla konuşma linç yersin he 😂 yavaş gel

3-4 taksit yapıyor

TahinPekmez

80+ Silver

evet bende de peşine 3 taksit çıktı. üründen ürüne yada fiyatına göre değişiklik gösteriyorr

ConquerorXIV

80+ Gold
bu arada amazon peşin fiyatına 6 taksit yapıyor ama her üründe olmasa da çoğunlukla var ben çok aldım öyle

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,345
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Top Bottom