Neler Yeni

FAKE PS5 Kolu (T28) PS4 VE PC için Gamepad

Jacket

80+ Silver
Bu kolu almanızı tavsiye ediyorum şu an Türkiye piyasasındaki bu fiyata bulabileceğiniz en iyi kol orijinal PS5 kolu 10/10 ise bu kol 10/6 puan rahat alır bir fake kola göre oldukça iyi zaten PS4 için kullanabileceğiniz en iyi kollardan biri T28 kol USB TYP-C RGB ışığı dahili hoparlörü bluetooth özeliği dokunmatik Touch Pad'i titreşimi gayet güzel bu arada orijinal DualSense kolunda olduğu gibi adaptive trigger ve haptic feedback özellikleri yok yine orijinal DualSense kolunda olan mikrofon özelliği de yok tuşların basma hissi güze şarj dock özelliğini destekliyor yani özetle fiyat performans ürünü kesinlikle kaçırmayın normalde 700 TL bandında satılıyor şu an fiyatı ucuz diye açtım konuyu Trendyol'da 516 TL şu anki fiyatı indirim kuponu ile falan daha ucuza alıyorsunuz kaçırmayın derim.
Adsız.jpg

1669797165425.png

Canlı görün diye fotoğrafını atıyorum fotoğraf bana ait değil kolu satın alan bir kullanıcıya ait çektiği fotoğraf çok kaliteli olduğu için kolu daha iyi görmeniz açısından bunu koymaya karar verdim.

Not: Kolun fiyatı yükseldi bazı yerlerde 700 TL'yi geçmiş kesinlikle almanızı tavsiye etmiyorum fiyatı 500 TL olduğu zaman açmıştım konuyu zaten düşerse alınız bu kola bu kadar para verdikten sonra daha kaliteli ve daha güvenilir kol olan Sony DualShock 4 V2 kolunu öneririm onu alın.

Son düzenleme:

Falekess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Gökhan
Bu kolu almanızı şiddetle tavsiye ediyorum piyasadaki en iyi kol diyebilirim bu fiyata mükemmel bir kol orjinal PS5 kolu 10/10 ise bu kol 10/8.5 puan alır o derece de iyi PS4 için zaten en iyi kol demek yanlış olmaz orijinal kolundan daha iyi T28 kol USB TYP-C RGB ışığı mikrofonu bluetooth özeliği dokunmatik Touch Pad i titreşimi haptic feedback geri bildirimi tuşların basma hissi birebir PS5 kolu ile aynı yani çok iyi hızlı sarj standı ile de sarjı destekliyor sarj edebilirsiniz diyat performans ürünü kesinlikle kaçırmayın normalde 700 TL ye satılıyor en ucuz bu kol Trendyol da 516 TL şu anki fiyatı indirim kuponu ile falan daha ucuza alıyorsunuz kaçırmayın.
Alınır mı arkadaşlar gamepad düşünüyordum da pc için

DOLAR 18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
DOLAR 18
Bu kolu almanızı şiddetle tavsiye ediyorum piyasadaki en iyi kol diyebilirim bu fiyata mükemmel bir kol orjinal PS5 kolu 10/10 ise bu kol 10/8.5 puan alır o derece de iyi PS4 için zaten en iyi kol demek yanlış olmaz orijinal kolundan daha iyi T28 kol USB TYP-C RGB ışığı mikrofonu bluetooth özeliği dokunmatik Touch Pad i titreşimi haptic feedback geri bildirimi tuşların basma hissi birebir PS5 kolu ile aynı yani çok iyi hızlı sarj standı ile de sarjı destekliyor sarj edebilirsiniz diyat performans ürünü kesinlikle kaçırmayın normalde 700 TL ye satılıyor en ucuz bu kol Trendyol da 516 TL şu anki fiyatı indirim kuponu ile falan daha ucuza alıyorsunuz kaçırmayın.
knk bende arıyorum da benim bilgisayarda Bluetooth yok onu nasıl Bluetooth yapabilirim şu Bluetooth Dongle 5.0 Bluetooth alsam çalışır mı bide bu gamepad tak çalıştır mı bi program yüklememe gerek varmı ?

Jacket

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınır mı arkadaşlar gamepad düşünüyordum da pc için
Alınır bence videoyu da izleyin bu fiyata imkansız bu kadar iyi kol bulmak Sony DualShock 4 V1 kolundan daha kaliteli DualSense koluna yakın hissiyat veriyor tabi orijinal DualSense kolunda olduğu gibi adaptive trigger ve haptic feedback özellikleri yok yine orijinal DualSense kolunda olan mikrofon özelliği de yok bu yüzden PS5 ile yarım uyumlu çalışıyor uzun ömür açısından nasıldır onun için bir şey diyemem ben de yeni aldım kolu PS5'in orijinal kolu 10/10'sa bu kol 10/6 hissiyatı veriyor onu söyleyebilirim kaliteli bir fake kol.
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk bende arıyorum da benim bilgisayarda Bluetooth yok onu nasıl Bluetooth yapabilirim şu Bluetooth Dongle 5.0 Bluetooth alsam çalışır mı bide bu gamepad tak çalıştır mı bi program yüklememe gerek varmı ?
Evet çalışır PC'ye bluetooth ile bağlarken share ve home tuşunu basılı tutun kablo ile bağla tak çalışır illa bluetooth ile kullanmana gerek yok.

Son düzenleme:

Falekess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Gökhan
Kesinlikle inanılmaz bir şey videoyu da izleyin bu fiyata imkansız bu kadar kaliteli bir kol bulma PS4 ün orijinal kolundan daha kaliteli o kadar diyorum kalite olarak dualsense kolum ile yarışır PS5 ile yarım uyumlu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet çalışır PC ye bluetooth ile bağlarken share ve home tuşunu basılı tutun.
Ha Bluetooth yok benim pc de olur mu ki

NightRose

80+ Bronze
gidip 2.el temiz xbox 8. 9. nesil kol alın bu imitasyon kollara bu paraları vermeyin

Jacket

80+ Silver
gidip 2.el temiz xbox 8. 9. nesil kol alın bu imitasyon kollara bu paraları vermeyin
Bu kolu ben kullanıyorum yazdıklarımı okudunuz mu ben öyle bir dandiklik olsa önermem zaten cihaz bir fake kola oranla beklediğimden iyi çıktı yazdıklarımı da okuyun lütfen o kadar kolu inceleyen var ayrıca olumsuz yorum yapan nerdeyse yok denecek kadar az anlayacağınız kaliteli bir fake yani piyasadaki dandik replika ürünler gibi değil zaten fiyatı sunduklarına oranla ucuz diye önerdim.

Son düzenleme:
Top Bottom