Neler Yeni

Fan çoklayıcı önerisi.

Zultan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Zultan
Herkese selamlar. Kullanmakta olduğum thermalright peerless assassin 120 SE ARGB soğutucumun ışıkları yanmıyor. Kendimce biraz araştırdım, ve kullanmakta olduğum ana kart böyle bir özelliğe sahip değilmiş. Ama bu ara heves ettim ışıklı olmasını istiyorum. Kasada bir giriş yeri var ve orada kasa önündeki 3 fan bağlı. Aşağıya linkini bıraktığım ürünü alırsam egzoz fanı ve işlemci soğutucu fanlarını da ön fanlar gibi ışıklı bir şekilde kullanabilir miyim? Ve psu yeterli olur mu?
ID-COOLING FS-06-ARGB bu ürünü alsam işimi görür mü? Yada almalı mıyım? Veya bir öneriniz var mıdır?
Sistem özellikleri aşağıda.
Seagate 1TB Firecuda 520 NVMe PCIe Gen4 M.2 SSD (5000MB Okuma / 4400MB Yazma)
Cooler Master CMP510 Mesh ARGB TG 650W 80+ Bronze Mid Tower Kasa
GIGABYTE GeForce RTX 3060 Ti GAMING OC D6X 8GB GDDR6X 256 Bit Ekran Kartı
GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3600MHz CL18 DDR4 Single Kit Ram x2
GIGABYTE B450M K 3600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI mATX Anakart
AMD RYZEN 5 5600X 3.7GHz 32MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm MPK İşlemci

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Alfais'in çoklayıcılarından birisini tercih edebilirsiniz.

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Onur

Zultan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Zultan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şu tarz ürün alabilirsiniz.

aşağıdaki olur
Çok teşekkürler. Bu attığınız ürünleri yada benim bahsettiğim ürünlerden birini alsam, direk kasadaki bağlantıya takıp kullanabilirmiyim acaba? Her hangi bir değişiklik yapmama gerek var mı? Çok anlamadığım için soruyorum. Psu falan yeterli gelir değil mi?

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Onur
Çok teşekkürler. Bu attığınız ürünleri yada benim bahsettiğim ürünlerden birini alsam, direk kasadaki bağlantıya takıp kullanabilirmiyim acaba? Her hangi bir değişiklik yapmama gerek var mı? Çok anlamadığım için soruyorum. Psu falan yeterli gelir değil mi?
senin attığın kablo anakartına takamazsın
benim attığımı alıp kullanabilirsin kablosu yeterli değil ise artı olarak senin attığın kabloyuda alabilirsin

Zultan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Zultan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
senin attığın kablo anakartına takamazsın
benim attığımı alıp kullanabilirsin kablosu yeterli değil ise artı olarak senin attığın kabloyuda alabilirsin
Hmm. Ben direk kasadan gelen bağlantıya takıp kullanacağımı düşünmüştüm. Anakartımda takılacak bir yer yok diye okumuştum İnternet te ama. Sistemimi yukarıda belirttim sizden rica etsem anakartımda bahsettiğiniz gibi bir yer var mı bakar mısınız? Ve var ise hangisidir?

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Onur
Hmm. Ben direk kasadan gelen bağlantıya takıp kullanacağımı düşünmüştüm. Anakartımda takılacak bir yer yok diye okumuştum İnternet te ama. Sistemimi yukarıda belirttim sizden rica etsem anakartımda bahsettiğiniz gibi bir yer var mı bakar mısınız? Ve var ise hangisidir?
Hocam yukarda söylediğim gibi anakartında rgb desteği yok
ilk attığım ürünü alacaksın
bir ucunu psu bağlayacaksın enerji gelmesi için
diğer ucunuda fanlarına bağlayacaksın

sonra kumanda üstünden renklerini değiştirecebileceksin

Top Bottom