Neler Yeni

Yardım Fan çoklayıcısı için yardımm

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
ege
beyler anakartımda ARGB girişi yok cooler master 3 fanlı sıvı soğutucum ve ekstra 4 adet de kasa fanım var hepsi 3 pin girişli ayrıyetten kasamda da renk değiştirme tuşu falan da olmadığı için alıcağım çoklayıcının kumandası olmak zorunda çoklayıcı + kumanda şeklinde bilen alan varsa link atabilir mi internette araştırdım bulamadım

GirayHan

80+ Gold
beyler anakartımda ARGB girişi yok cooler master 3 fanlı sıvı soğutucum ve ekstra 4 adet de kasa fanım var hepsi 3 pin girişli ayrıyetten kasamda da renk değiştirme tuşu falan da olmadığı için alıcağım çoklayıcının kumandası olmak zorunda çoklayıcı + kumanda şeklinde bilen alan varsa link atabilir mi internette araştırdım bulamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Onur a.
ben bi ara almıştım n11den ama benimki rgb idi argb bilmiyorum

GirayHan

80+ Gold
hocam bu tuzlu geldi ya biraz normal piyasası ne kadardır ki
senin iş biraz çetrefilli hocam kumanda olunca fiyata abanıyolar. aliexpress'e baktın mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence gizli tarayıcı kullanarak bi hesap aç maili de yandexten al sonra tıkla bu linke seç uygun olanı baya indirimli alacaksın. 100liraya falan denk gelebilir diye düşünüyorum.

ayrıca fiyatlar şu an tıklayınca yüksek çıkabilir yeni hesapta ilk müşteri indirimi var umarım denk getirirsin :)

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
senin iş biraz çetrefilli hocam kumanda olunca fiyata abanıyolar. aliexpress'e baktın mı ?

bence gizli tarayıcı kullanarak bi hesap aç maili de yandexten al sonra tıkla bu linke seç uygun olanı baya indirimli alacaksın. 100liraya falan denk gelebilir diye düşünüyorum.

ayrıca fiyatlar şu an tıklayınca yüksek çıkabilir yeni hesapta ilk müşteri indirimi var umarım denk getirirsin :)
sağol hocam ya iyi dedin bi aliexpres bakiyim ben

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

https://www.hepsiburada.com/dark-ar...t-kontrollu-sata-guc-baglanti-p-hbv00000vcnbu
hocam şöyle bir ürün gördüm iş görür mü

naysla geri ödeme falan da alırım diye düşündüm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,564
Üyeler
154,255
Son üye
cheewyn