Neler Yeni

Far cry ve ac serilerinden hangisi ?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Far cry 3'ü oynamış biri olarak, hangi diğer far cry oyunu diğerlerinden daha güzel sizce ? Yani primal ve ya 4-5 arasında kaldım.
Ayrıca ac serisinden altair ve ezio'nun oyunlarını bitirmiş birisi olarak, hangi ac oyunu daha güzel sizce? Misal ac3'ü çok önermiyorlar, aynı şekilde unity'i de önermiyorlar. Sizce hangilerini oynayayım ?
Far Cry için:
2. oyun için ekstra açtım internette çoğu insan far cry 5 efekt karşılaştırmasını izleyerek güzel diyor oynadım ve aşırı sıkıcı ve ruhsuz bir oyun oyunun tek iyi tarafı detaylar.
3(Blood Dragon olabilir yanında)
4(3'ü sevdiysen ve daha fazla 3. oyun istiyorsan oyna yoksa kancalı ve filli far cry 4)
5(Seriye güzel yenilikleri var hikayesel olarak değil de öylesine alıp oynamalık.)
6(Far Cry 4 ile aynı şey tek fark far cry 5'in can barlı ve daha da büyük hali.)

Ac
AC 2
Black Flag(Gemi savaşları güzeldi.)
Odyysey(Gayet güzeldir .)
Valhalla güzel deniyor diye dedim

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji
Assassin Creed Syndicate gayet güzel oyundur, suikast ve gizlilik olarak görevleri sağlamdır. Bunun dışında AC Odyssey ve Valhalla önerebilirm.
Far Cry için de Far Cry 5 önerebilirim. Far Cry 3'ten sonra en iyi Far Cry oyunu olarak görülür.
Bioshock benzer, oyun içinse Dishonored serisi, Crysis Remastered serisi ve Prey önerebilirim.

Top Bottom