Neler Yeni

Far Cry 3 Sevemeyen Adam

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Ben o oyunu withcerdan daha çok sevdim ve o oyunu acer espire e1-571 laptopda düşükte rahatça açtım

Bilemiyorum belki de Nvidia kartlarla daha iyi optimizedir ama RX 580 ile 22 FPS gördüğüm yer oldu :D.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Far Cry 3 hikaye açısından saran bir oyun sadece hikayesine odaklananların sevebileceği bir oyun. Bide Far Cry Primal oynamadıysan ona bir bak derim xd

Evet hikaye konusunda girişte baya gümbür gümbür başladı, sonra bi yavaşladı, ama gidişat güzel.

Ubisoft optimizasyon durumunu düzeltirse cidden iyi olur.

AC Unity...

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Far Cry 3 çıktığı yıla göre iyi bir oyundu. Artık o oyunun formülü sayısız kez tekrar edilir hale geldi ve keyif vermez oldu. FC3’ü çok seven ben Far Cry 5’i geçen sene küfür ederek kapattım.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Far Cry 3 çıktığı yıla göre iyi bir oyundu. Artık o oyunun formülü sayısız kez tekrar edilir hale geldi ve keyif vermez oldu. FC3’ü çok seven ben Far Cry 5’i geçen sene küfür ederek kapattım.

Evet çıktığı yıl çok iyidi, bide işkence videosu iyi tutmuştu :D.

Optimizasyon ve Bug çakışırsa ne olur?Oynat bakalım.
Diğer AC oyunları kat kat daha iyi Unity'den şu Optimizasyonu yüzünden.

AC Unity den sonra çıkan AC Syndicate de sorunluydu biraz ama kartın canını çıkarıp biraz ayar kısarak 75 FPS sabit bitirdim, ve Medium ayalara göre grafikleri mükemmeldi, güçlü bir kart alırsam o oyunu ultrada bir daha oynicam :D.

Balkız

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Bence bir şans ver oynamaya çalış seveceksin. Çünkü gerçekten eglencelidir Far Cry oyunları.

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Horizon Zero Dawn’ı da geçen sene yarım bıraktım aynı sebepten. Geçenlerde Steam versiyonu hediye geldi. Açıp bakmadım bile.

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5

AC Unity den sonra çıkan AC Syndicate de sorunluydu biraz ama kartın canını çıkarıp biraz ayar kısarak 75 FPS sabit bitirdim, ve Medium ayalara göre grafikleri mükemmeldi, güçlü bir kart alırsam o oyunu ultrada bir daha oynicam :D.
Mapi çok güzel gözüküyor Syndicate'nin Ultra High'da :D

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bence bir şans ver oynamaya çalış seveceksin. Çünkü gerçekten eglencelidir Far Cry oyunları.

FPS sorunlarından oynanmıyorki :D.

Mapi çok güzel gözüküyor Syndicate'nin Ultra High'da :D

Syndicate çok güzel oyun ya, evet çok bilinen bir konsept klasik AC ama nedense mükemmel geldi bana, hemde beleş almıştım, oyunu oynarken tatlı yemek gibi zevk alıyordum :D.

Horizon Zero Dawn’ı da geçen sene yarım bıraktım aynı sebepten. Geçenlerde Steam versiyonu hediye geldi. Açıp bakmadım bile.

Horizon a ısınamadım, çok klişe geliyor, konsepti vs.

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Syndicate çok güzel oyun ya, evet çok bilinen bir konsept klasik AC ama nedense mükemmel geldi bana, hemde beleş almıştım, oyunu oynarken tatlı yemek gibi zevk alıyordum :D.
Tekrar bedava AC oyunu dağıtılırken uyanık olacağım Syndicate'yi kaçırmıştım :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,279
Üyeler
151,371
Son üye
Sylassqwe
Top Bottom