Neler Yeni

Yardım FarCRY ve AC serisi oyunları için türkçe yama site önerisi?

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Evet merhaba arkadaşlar yaklaşık 6 tane far cry 5 tanede ac oyunum var hiç birini daha oynamadım çünkü Türkçe Yama bulamadım aslında buldum güvenilir mi? emin değilim bana bu oyunla için %100 güvenilir virüsüz yama önerir misiniz? ve yamaları nasıl kurucağımı anlatırmısınız şimdiden teşekürler:peepokalp:

Owlore

80+
Ac'nin yeni oyunlarında (Origins Odyssey Valhalla Mirage) Makine Çeviri'den yama vardı dc'lerine girip bakabilirsin. Eski oyunlar ise arayıp bulmak lazım, ben 2. oyunu oynadım daha geçen yt'den bulmuştum düzgün yama kolayca. Brotherhood oynuyorum şu sıralar bulması biraz sıkıntıydı ama yt'den o da bulunabiliyor. Unity Syndicate Black Flag ve 3 için yama bilgim yok.

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ac'nin yeni oyunlarında (Origins Odyssey Valhalla Mirage) Makine Çeviri'den yama vardı dc'lerine girip bakabilirsin. Eski oyunlar ise arayıp bulmak lazım, ben 2. oyunu oynadım daha geçen yt'den bulmuştum düzgün yama kolayca. Brotherhood oynuyorum şu sıralar bulması biraz sıkıntıydı ama yt'den o da bulunabiliyor. Unity Syndicate Black Flag ve 3 için yama bilgim yok.
yok şimdilik sadece ac creed valhala ve Far cry primal oynamayı düşünüyorum bunları için bi link ve kurulum anlatan video varmıdır?

Owlore

80+
Discord paylaşmak yasak mı bilmiyorum tarayıcıya makine çeviri discord yazarsan ordan bulabilirsin, direkt en üstte var zaten ac valhalla.
1715981117331.png

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler

Owlore

80+
forumda aratığımda eski buldumda biraz 2020den kalma bi konu bu link ve video var olurmu hata çıkarmı far cry için çünkü maline çeviride yoktu far cry

Valla hocam far cry serisine hiç ilgim olmadığı için hiçbir bilgim yok kusura bakma ama yani video yorumlarına bakabilirsin yama çok büyük değilse virüs total'e yükle sorun yoksa tamamdır

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
Valla hocam far cry serisine hiç ilgim olmadığı için hiçbir bilgim yok kusura bakma ama yani video yorumlarına bakabilirsin yama çok büyük değilse virüs total'e yükle sorun yoksa tamamdır
anladım hocam sağol
Mesaj otomatik birleştirildi:

zip halindeyken taratım sorun çıkmadı

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Sercan GÖKALP
Evet merhaba arkadaşlar yaklaşık 6 tane far cry 5 tanede ac oyunum var hiç birini daha oynamadım çünkü Türkçe Yama bulamadım aslında buldum güvenilir mi? emin değilim bana bu oyunla için %100 güvenilir virüsüz yama önerir misiniz? ve yamaları nasıl kurucağımı anlatırmısınız şimdiden teşekürler:peepokalp:
Ben bitane indirmiştim içinde bir çok oyun için çeviri vardı akşam eve gidince bakarım bana akşam hatırlat. Ben AC Odyssey için yapmıştım sıkıntısız olmuştu. Akşam 9-10 arası bana yazarsan adını söylerim sana

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,069
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Burda bir çok hatta belki de bütün AC serisi türkçe yamaları var. Yamaların tam çalışıp çalışmadığı hakkında bilgim yok, o yüzden konuyu iyice okuyup yamaları indirin.

O forumdaki konuya da bu forumda ki konudan ulaştım buraya da bi göz atmanız iyi olacaktır.

@Hacı_80

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
Burda bir çok hatta belki de bütün AC serisi türkçe yamaları var. Yamaların tam çalışıp çalışmadığı hakkında bilgim yok, o yüzden konuyu iyice okuyup yamaları indirin.

O forumdaki konuya da bu forumda ki konudan ulaştım buraya da bi göz atmanız iyi olacaktır.

@Hacı_80
eyw kral bakarım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,609
Üyeler
145,211
Son üye
Ali solmazz