Neler Yeni

fare oynatınca kasadan gelen tiz ses

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet
Yüksek ihtimal fareyi oynatınca azda olsa yük biniyor o yüzden bobin sesi yapıyor
USB/ETHERNET gibi arabirimleri cpu değil anakart yonga seti idare ediyor, sistemi yüklemesi de pek mümkün değil mouse en fazla 32bit veri transfer ediyordur tek pakette.

yigicat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yiğitcan Küçük
USB/ETHERNET gibi arabirimleri cpu değil anakart yonga seti idare ediyor, sistemi yüklemesi de pek mümkün değil mouse en fazla 32bit veri transfer ediyordur tek pakette.
Sence ne olabilir zaten o ses psu dan geliyorda fareyi oynatınca daha farkediliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet
Sence ne olabilir zaten o ses psu dan geliyorda fareyi oynatınca daha farkediliyor.
elektriksel yük olarak bakalım mouse sensörün tipik olarak <5mA akım çeker senin sensörün 100mA akım çeksin PSU dediğin 5VSB kanalı en az kanal başına 1.5A akım sağlabilir durumda aşırı yükleyip trafosunu öttüremezssin mouse hareket ederek aynı porta 5 tane mouse taksan bile 5VSB kanalının çökeceğini sanmıyorum.

yigicat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yiğitcan Küçük
Ekran kaç hz düşür de bak bakayim olucak mı
165 di 144 çektim hala var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

elektriksel yük olarak bakalım mouse sensörün tipik olarak <5mA akım çeker senin sensörün 100mA akım çeksin PSU dediğin 5VSB kanalı en az kanal başına 1.5A akım sağlabilir durumda aşırı yükleyip trafosunu öttüremezssin mouse hareket ederek aynı porta 5 tane mouse taksan bile 5VSB kanalının çökeceğini sanmıyorum.
Sence ne olabilir

FURY.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Can Demir ERDOĞAN
farenin yükü bu işlemciye o kadar koymaz psu da alakasız olur muhtemelen ses hdd den gelir dicem hdd mi kaldı ben de got olmak istemiyorum o yuzden ssd den dicem

yigicat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yiğitcan Küçük

yigicat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yiğitcan Küçük

FURY.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Can Demir ERDOĞAN
Hdd idarelik mevcut bi sokup denesem sıkıntı olur mu
yapabilirsin ancak diski değiştirmeden önce hdd nin çalıştığına emin ol ve psu yu kapatıp power tuşuna basarak içerdeki elektriği al sonra psu kapalı şekilde bağlayıp öyle çalıştır elektrik varken değiştirirsen hepten gidebilir

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
hamza ersoy
bende de photoshopa seçim aracını kullanırken garip bir tiz sesi yükseliyor ve başka hiçbir kullanımda o ses yok. aynı sebepten mi acaba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,781
Üyeler
156,981
Son üye
dinleyici921
Top Bottom