Neler Yeni

Öneri Farklı oyun önerisi pls

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,527
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Sürekli klasik şeyleri oynamaktan sıkıldım artık.Bir süre önce online oyunlardan bıkıp hikayeli oyunlara giriştim 55 saat Rdr2 70 saat ta Witcher oynadım üst üste ama çok ağır geldi blood and wine ı yarım bıraktım.Tekrar Cs ye döndüm şimdi başka bir şey oynamıyorum farklı bir şeyler deneyimlemek istiyorum.Zelda oynayacaktım Cemu ile türkçe yama da kurabiliyormuşum ama kurmak zor geldi erteledim.Önerilerinizi bekliyorum 400 TL ye kadar verebilirim.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Eray Fındık
Sürekli klasik şeyleri oynamaktan sıkıldım artık.Bir süre önce online oyunlardan bıkıp hikayeli oyunlara giriştim 55 saat Rdr2 70 saat ta Witcher oynadım üst üste ama çok ağır geldi blood and wine ı yarım bıraktım.Tekrar Cs ye döndüm şimdi başka bir şey oynamıyorum farklı bir şeyler deneyimlemek istiyorum.Zelda oynayacaktım Cemu ile türkçe yama da kurabiliyormuşum ama kurmak zor geldi erteledim.Önerilerinizi bekliyorum 400 TL ye kadar verebilirim.
Hadese bakabilirsin hocam sarar diye düşünüyorum

JSezar

80+ Silver
Cyberpunk phantom liberty alabilirsin.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,527
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

emoemir09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Emirhan Kahyaoğlu
Dead cells içinden çıkamaz sin bide eğer, Nintendo el konsolun varsa ona al her yerde saatlerce oynarsın.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,527
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
D
Hadese bakabilirsin hocam sarar diye düşünüyorum
Değerlendireceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dead cells içinden çıkamaz sin bide eğer, Nintendo el konsolun varsa ona al her yerde saatlerce oynarsın.
Çok duydum önyargılıyım açıkcası 2d platform oyunlarına neyi seviliyor bu oyunun?Pek derin bir hikaye sunduğunu sanmıyorum oynanışı iyi gibi.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Eray Fındık
D

Değerlendireceğim.

Çok duydum önyargılıyım açıkcası 2d platform oyunlarına neyi seviliyor bu oyunun?Pek derin bir hikaye sunduğunu sanmıyorum oynanışı iyi gibi.
hangi tür arıyorsun önerebilirim daha

emoemir09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Emirhan Kahyaoğlu
Simülasyon oyunlarıni alabilirsin internet cafe yayıncılık, araba al sat simülasyonları var , 2 tanesini alsan 20 + üstü mükemmel oyun keyfi yaşarsın

D

Değerlendireceğim.

Mekanikleri iyi ve bı tık bağımlılık yapıyor , 1 2 ay sonra el konsolu almayı düşünüyorum ilk alacağım oyunlardan biri olucak .

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,527
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
hangi tür arıyorsun önerebilirim daha
Yani hocam belli bir tür istemiyorum karışık steam profilim burda bakabilirsiniz

Simülasyon oyunlarıni alabilirsin internet cafe yayıncılık, araba al sat simülasyonları var , 2 tanesini alsan 20 + üstü mükemmel oyun keyfi yaşarsın

Mekanikleri iyi ve bı tık bağımlılık yapıyor , 1 2 ay sonra el konsolu almayı düşünüyorum ilk alacağım oyunlardan biri olucak .
Simülasyon kafa dağıtmalık severim ama sevdiklerim bahsettiklerinizden değil.Ready or not veya squad severim mesela.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Eray Fındık
Yani hocam belli bir tür istemiyorum karışık steam profilim burda bakabilirsiniz

Simülasyon kafa dağıtmalık severim ama sevdiklerim bahsettiklerinizden değil.Ready or not veya squad severim mesela.
hocam disco elysium ve stardew valley ben severek oynuyorum sizede öneririm disco elysium beni baya sarıyor rpg temaları barındıran bir dedektiflik oyunu öneririm

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,527
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
hocam disco elysium ve stardew valley ben severek oynuyorum sizede öneririm disco elysium beni baya sarıyor rpg temaları barındıran bir dedektiflik oyunu öneririm
Disco alacağım planım var.Stardey basit geliyor çok kız arkadaşım oynuyor ona da bakacağım.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Eray Fındık
Disco alacağım planım var.Stardey basit geliyor çok kız arkadaşım oynuyor ona da bakacağım.
hocam zaten basit bir oyun sessiz sakin rahatlamak için kafana takman gereken bir şey yok kız arkadaşınla çiftçilik yapar stres atarsın başka aradığın bi tür varsa önerebilirim özeldende yazabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,439
Üyeler
149,730
Son üye
Alicmehmet23
Top Bottom