Neler Yeni

Fazla Zaman İstememeyen MMORPG önerisi

Payidar.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet
Günde 3-5 saatlik boş vaktim oluyor. Bu süreyi verimli bir şekilde MMORPG oyunda birikim yaparak kullanmak istiyorum. Ancak oyunun zamanı bükmesini istemiyorum. Uzun vadeli oynamak hiç sorun değil, sadece aktif oyuncu topluluğu olsun yeterli, dil konusunda kısıtlamam yok.

Oynadıklarımdan örnek:
Black Desert Online'ı beğendim ancak çok fazla vakit ayırmamı istiyor.
Genshin Impact: Sevdiğim model oyun, oynuyorum ama Single Player olduğundan biraz rahatsızım.
Warframe: 1000 saatim var, bıkmış durumdayım. 😄
Path of Exile: Max Build yapmak için alacağım satacağım, optimize edeceğim derseniz zaman atlama teorisinin ispatıyla karşılaşırsınız. 🤯

Gördüğüm, ilgimi çeken ama oynamadıklarımdan:
Destiny 2
Guild wars 2
New World
Lost Ark

Sizin bu oyunlar hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum. Zaman olayı nasıl işlediğini, gelişim aşamaları nasıl, mutlaka aylık/genişletme pakedi alınmalı mı?

Görmediğim duymadığım oyunları private server olsa dahi belirtebilirsiniz, önerilere açığım. 😁

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,408
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Silkroad
Knight online
Metin2

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Furkan Görür
Silkroad
Knight online
Metin2
bu oyunlar günde min 12 saat istiyor :D ve p2w
Mesaj otomatik birleştirildi:

gw2 şuan hala sağlam oyuncu kitlesine sahip ve p2w değil. Aslında çoğu mmorpg p2w dir fakat gw2 önerebilirim. Para ile diğer oyunculara fark atabileceğin bir desteği yok. Oyun içinde skin dışında pek yardımı olmuyor.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,408
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Yok be private serverlara para vermeden oynanır

Payidar.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Silkroad
Knight online
Metin2
Hayatımı seviyorum kanka .d

gw2 şuan hala sağlam oyuncu kitlesine sahip ve p2w değil. Aslında çoğu mmorpg p2w dir fakat gw2 önerebilirim. Para ile diğer oyunculara fark atabileceğin bir desteği yok. Oyun içinde skin dışında pek yardımı olmuyor.
Teşekkür ederim biraz araştırdım gerçekten başka oyun yok gibi

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Bu beş para etmez Battle Royal ve Moba oyunları MMORPG devrini bitirdi. Guild War 2 iyi yorumlar almış ama Türkçe dil desteği yok bi MMORPG Türkçe olmadan oynaması zor. Eskiden güzeldi MMORPG türü daha baskındı daha güzel ortam vardı şimdi ki oyunlarda o ortam yok!

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,591
İsim
Selim
The Quinfall 30 ocakta çıkıyor ona başlayın

Payidar.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu beş para etmez Battle Royal ve Moba oyunları MMORPG devrini bitirdi. Guild War 2 iyi yorumlar almış ama Türkçe dil desteği yok bi MMORPG Türkçe olmadan oynaması zor. Eskiden güzeldi MMORPG türü daha baskındı daha güzel ortam vardı şimdi ki oyunlarda o ortam yok!
Katılıyorum. bu tip oyunlar rekabete toksikliği getirdi.
Eskiden Genele Zindan Partisi Aranıyor yazıp partiye eleman toplaması türklerle ticaret için pazar kurması ap ayrı zevklerdi. Umarım eskisi gibi bir mmorpg ile karşılaşmak tekrardan nasip olur.

Grafikler ve oynanış güzel duruyor. umarım geliştiricileri ve topluluğu da güzel olur

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Sinan İ.
Rusçan varsa Revelation Online nın rus versiyonu var ( RU )
Oyun mükemmel derecede iyi ingilizce versiyonu var fakat martta kapanacaktı sanırım maalesef yeterli destek sağlanmadı ro versiyonuna güncelleme gelmedi optimizasyon bile sağlanmadığından dolayı kapanıyor hatta beta versiyonundan bile 5-6 sene çıkmadı ancak RU versiyonu açık ve baya oyuncu olması lazım.
İngilizce versiyonun discord kanalı var rus varmı bilmiyorum rusçam olmadığı için hiç ilgilenmedim nasıl iner nasıl yüklenir hiç bir bilgim yok rus tarafıyla ilgili.
Oyun olarak gördüğüm en kapsamlı en detaylı oyunlardan biriydi. Sadece itemlerle değil kendi el becerine ve mantığına dayalı oyundu. Uçmak yüzmek her şey var havada denizde karada heryerde hem mob kesebiliyordun hem diğer oyuncularla savaşabiliyordun hele o muhteşem kale savaşları falan ah ah yıllarca oynadım ama işte tutunamadı bir türlü.

Mobil versiyonu da var oyunun onun hakkında da en ufak bir fikrim yok.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Dostum bunda Türkçe dil desteği varmış sabırsızla bekliyorum umarım güzeldir

Yalnız oyunda skiller çok güzel ve vuruş hissiyatı da var. TR de sürekli reklamı yapılan Rise online vuruş hissiyatı sıfır, karakterler iç içe giriyor ws atmıyorlar birbirlerini öpüyorlar sanki. Mide bulandırıcı bir oyun! Nasıl oynuyorlar bu oyunu anlamıyorum.

Son düzenleme:

The Semih

80+ Gold
Bi zamanlar Joygame Kara Taht çıkmıştı çok sarıyordu aniden kapattılar oyunu hala özlüyorum.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,591
İsim
Selim
Dostum bunda Türkçe dil desteği varmış sabırsızla bekliyorum umarım güzeldir

Yalnız oyunda skiller çok güzel ve vuruş hissiyatı da var. TR de sürekli reklamı yapılan Rise online vuruş hissiyatı sıfır, karakterler iç içe giriyor ws atmıyorlar birbirlerini öpüyorlar sanki. Mide bulandırıcı bir oyun! Nasıl oynuyorlar bu oyunu anlamıyorum.
Rise online mmorpg değil tamamen knight online çakması hatta kodları bile aynı. Türk oyunu ama çoğu şey ingilizce çünkü yazılım kodu hazır kopya. Oyuna para yatırıp farm yapıp GB olarak satarsın başka bir amacı yok rp yapamıyorsun ve mor item ile turuncu arasında ki hasar farkı çok az ama fiyat olarak astronomik düzeyde yüksek. Grafik zaten demiyorum bile 2010 dan kalma bir şey ve tek amacın para kazanmak. The quinfal gibi mmorpg ise rp yapmaya müsait ve grafik olarak insana sanatsal bir hava katıyor. Black desert gibi meslek yapabilir ya da pvp de büyük savaşlara girebiliyorsunuz. Şuan beklemedeyiz bakalım dedikleri gibi olacak mı oyun. Zaten belli hatalar olur illa ki bunlar zamanla düzelir ama söylediklerinin yarisini bile yapsalar şuan tüm dünya da piyasayı manipüle edebilecek potansiyelde.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Rise online mmorpg değil tamamen knight online çakması hatta kodları bile aynı. Türk oyunu ama çoğu şey ingilizce çünkü yazılım kodu hazır kopya. Oyuna para yatırıp farm yapıp GB olarak satarsın başka bir amacı yok rp yapamıyorsun ve mor item ile turuncu arasında ki hasar farkı çok az ama fiyat olarak astronomik düzeyde yüksek. Grafik zaten demiyorum bile 2010 dan kalma bir şey ve tek amacın para kazanmak. The quinfal gibi mmorpg ise rp yapmaya müsait ve grafik olarak insana sanatsal bir hava katıyor. Black desert gibi meslek yapabilir ya da pvp de büyük savaşlara girebiliyorsunuz. Şuan beklemedeyiz bakalım dedikleri gibi olacak mı oyun. Zaten belli hatalar olur illa ki bunlar zamanla düzelir ama söylediklerinin yarisini bile yapsalar şuan tüm dünya da piyasayı manipüle edebilecek potansiyelde.
Benim anlamadığım oynayanda çok deli gibi de reklamı yapılıyor. Ben eskiden Metin 2 ciydim Knight hiç ilgimi çekmemişti girip bakmamıştım bile. Cafe de oynayanları görüyordum skiller den ortalık discoya dönüyordu bir halt anlaşılmıyordu harbi bu oyunun neresinden zevk alıyorlardı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,249
Üyeler
156,901
Son üye
graphicss
Top Bottom