Neler Yeni

Fen lisesi mi Anadolu mu

Atacaq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
atacan garip
arkadaşlar selam fen lisesine puanım yetiyor fakat gitmeyin diyorlar yarış atı gibi seni orada eğitiyorlarmış hep ders çalışıyormuşsun sosyal hayatın bitiyormuş ama ben tam aksi gençliğimi ders çalışarak geçirmek istemiyorum sizce güzel bir anadolu mu yoksa fen mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Aras kargo açın kapıyı
arkadaşlar selam fen lisesine puanım yetiyor fakat gitmeyin diyorlar yarış atı gibi seni orada eğitiyorlarmış hep ders çalışıyormuşsun sosyal hayatın bitiyormuş ama ben tam aksi gençliğimi ders çalışarak geçirmek istemiyorum sizce güzel bir anadolu mu yoksa fen mi?
Senin için güzel anadolu daha uygun

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.
sayısalım güzel olsa fen lisesine giderdim bu arada çok yoğun çalışamayacak birisi isen gitme bence de 8.sınıfa göre ders çeşitliliği daha fazla günde 2 3 saatin gider gibi hafta da 2 günde tatil yaparsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

obp kaç ?

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
En kısa şekilde eğer sayısal konularda iyiysen fen lisesini seçebilirsin. Yoksa zorlanabilirsin.
Yoğun çalışma istemiyorsan Anadolu lisesi senin için daha iyi sanırım.

Bathan_YT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Batuhan Eroğlu
Aynı şeyi bende çekiyorum ama benim ailem fen lisesine gidersen seni asla zorlamıyacaz diyorlar

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Dostum fen seç. Ülkede anadolu lisesine güzel gözle bakılmıyor. Bu arada öyle at yarışı felanda yok.

Burhvn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Burhan Gerçek
Fen liselerinde fazladan sayısal konu işleyeceksin ben anadolu öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Necati Serin
Vay be 2021 lgs yapildi mi

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,013
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Kendim anadolu mezunuyum. Her türlü Fen lisesi derim. At gibi zorlamaları vs. okuldan okula değişir fakat sayısaldan bir bölüm istiyorsan kesin fen lisesine git. İstemiyorsan da git. Orada 4 sene boyunca temelin iyi bir şekilde çalışırsın. Gideceğin yere her türlü gidersin. Mesela Eşit ağırlıktan mı bir bölüm istedin? Hiç sorun değil. Sağlam temelin olduğu için matematikle ve tyt ile (yani 9-10 konuları) ile direkt öne geçiyorsun zaten.

Top Bottom