Neler Yeni

Fen lisesimi yoksa meslek lisesimi?

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,186
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Ben ilk okul kazım karabekir orta okul şehit piyade belki biliyorsundur.
Bilmem mi😂 işin kısası bence fene git. Üniversite kazanmak kolay bir iş artık. Olay kendini geliştirmek yani. Fen lisesi kazanan biri de bunu yapabilir takma kafana. Lisenin ilk yılı şok olursun notlar düşer 2. 3. Yıl çereze bağlarsın ;)

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bilmem mi😂 işin kısası bence fene git. Üniversite kazanmak kolay bir iş artık. Olay kendini geliştirmek yani. Fen lisesi kazanan biri de bunu yapabilir takma kafana. Lisenin ilk yılı şok olursun notlar düşer 2. 3. Yıl çereze bağlarsın ;)
Şu an murat cem hoca diye biri var bursanın en sinirli hocası bizim okulda hiç sevmiyorum.

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,186
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Şu an murat cem hoca diye biri var bursanın en sinirli hocası bizim okulda hiç sevmiyorum.
8. Sınıf mısın şuan?
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynen ama iyi bir universitede okumak hala zor
Orası tamamen kişiye bağlı iste. Üniversite kazanamamak kalmadı. Ya iyi kazanacaksın ya kendi işini falan kuracaksın imkanlar azaldı. Ama fen lisesi kazanıyorsa iyi bir üni de kazanır bence

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
8. Sınıf mısın şuan?

Orası tamamen kişiye bağlı iste. Üniversite kazanamamak kalmadı. Ya iyi kazanacaksın ya kendi işini falan kuracaksın imkanlar azaldı. Ama fen lisesi kazanıyorsa iyi bir üni de kazanır bence
7. sınıfım hadi ben uyuyom.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,190
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
Tabikide fen lisesi
Konuyla alakasız Not:Meslek liseleri çok kötü hep kavga geçen okullar değildir sadece bulunduğu semtte göre degisijlik gosterir bende meslek lisesindeyim çok iyi hocalar hrp o meslek lisesinde dusundunuz seyler yok

7. sınıfım hadi ben uyuyom.
Baktinmi la fotoya

İntel Xeon

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Tabikide fen lisesi
Konuyla alakasız Not:Meslek liseleri çok kötü hep kavga geçen okullar değildir sadece bulunduğu semtte göre degisijlik gosterir bende meslek lisesindeyim çok iyi hocalar hrp o meslek lisesinde dusundunuz seyler yok

Baktinmi la fotoya
hangi il desin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
904,022
Üyeler
140,281
Son üye
lugyexs