Neler Yeni

FENERBAHÇE - Ads maçı hakkında düşünceleriniz

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,468
İsim
Taha yücel
Arda’yı son dakika maça alıp neyin yaygarasını yapıyorsunuz ben anlamıyorum, Fenerbahçe’nin kötü oynadığı ve bu skoru hakettiği Arda’nın girişi ile canlanan takımdan belli oluyor. Arda gibi bir yeteneği ilk 11de oynatmayan takım neyin şampiyonluğunu bekliyor anlamıyorum. Hakemde sıkıntı yok topçularınız topları dağlara taşlara atıyor
Jesus bu konuda haksız evet maç çok güzel başladı bol bol pozisyonlar izledik her iki takımda çok gayretli hırslı oynadı maç hakem tarafından katledilmese çok güzel bir maç izleyecektik maç gene 1-1 bitse eyw sıkıntı yok ama öyle olmadı maçı izledin mi abi bilmiyorum ama pozisyonları görmedin heralde kaç tane penaltı verilmedi kart desen sadece fenerbahçe lehine çıkıyor çıkan kartlar doğru fenerbahçeye penaltıda doğru ama onlara karşı ne kart nede penaltılarımız verilmedi altay oyuna topu sokarken onyekuru eline tekme atıyor hakem faul veriyor kart göstermiyor normal şartlarda sarı kart isterse şampiyon olamayalım geçtim ama alnımızın akıyla olamayalım hakem veya başka etkenler yüzünden değil.

Benim galatasaraya yapılan eyyamlara da bir şey dediğim yok Adalet her takım için gerekli sadece fenerbahçe için yok. Benim düşüncelerim bunlar

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,821
İsim
DefKot
İnanılmaz, denecek bir şey yok, şu saatten sonra çekileceksin lig den.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Abdullah kardeşim sen bildiğin ve hakim olduğun işi yap, o konular hakkında konuş gözünü seveyim. Her domine edilmeyen maçta puan kaybı olacak olsa galatasaray düşme hattındaydı. Bugünkü rezilliği bu algı oluşturma çabalarınızla hafifletemezsiniz.
Saygısızca bir yorum şaşırmadım teşekkürler

Ysuflix

80+ Gold
Bilediler maçı arkadaşlar çok tartışacak bir durum yok. Oyun olarak Fenerbahçe daha iyiydi bence. İptal olan gol %100 goldü. 2 tane net penaltımızı vermediler. onyekurunun Altay'ın eline vurduğu pozisyonda kart verilmesi gerekirdi verilmedi.

orhaneneskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Orhan Enes Karataş
Saygısızca bir yorum şaşırmadım teşekkürler
yorumum saygısız mı? gerçekten inanamıyorum sana ya :D senden ricam, eğer bu işlerden anlıyorsan biraz objektifçe kararları incele. adamlar bu kadar insanın siniriyle stresiyle oynuyor, üstüne saçmalıyorsunuz. ne bekliyorsun herkes gibi fırçalamamı mı?

Ysuflix

80+ Gold
Arda’yı son dakika maça alıp neyin yaygarasını yapıyorsunuz ben anlamıyorum, Fenerbahçe’nin kötü oynadığı ve bu skoru hakettiği Arda’nın girişi ile canlanan takımdan belli oluyor. Arda gibi bir yeteneği ilk 11de oynatmayan takım neyin şampiyonluğunu bekliyor anlamıyorum. Hakemde sıkıntı yok topçularınız topları dağlara taşlara atıyor
abi Arda konusunda katılıyorum. Evde kriz geçiriyoruz her maç Arda'yı alsın diye. Ama hakem konusunda katılmıyorum. GS kaybettiğinde de bunu söylerim yeter ki ülkemizdeki futbol gelişsin. Bilediler bugün bizi bana kalırsa bunu tartışmak bile saçma. Alanya'da da bilemişlerdi GS'yi aksini iddia eden tarafçılık yapıyodur objektif değildir. Arınması lazım Türk futbolunun bu hakemlerden. Tüm MHK ve Hakem kadrosunun baştan aşağı sıfırlanması lazım. Fenerbahçe tarafına gelirsek yönetimden hala ses seda yok yönetimin değişmesi gerekiyor hakkımızı savunan bi yönetim bile yok.

orhaneneskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Orhan Enes Karataş
Abi maçı izledin mi Mert hakanın attığı golde el var mı
sence umurlarında mı? 10 maçın 7sini tek fark ile (son dakika, kırmızı kart, penaltı, kendi kalesine) şeklinde kazanan adamlar ne konuşuyorsunuz çok mu iyi oynadınız diyorlar.

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
Ndiaye'nin Batshuayi'ye yaptığı penaltı. Ama bu hareket her maç en az 1 kez Nelsson'a yapılıyor. Ona vermiyorsan buna da vermeyeceksin. Diğer türlü çifte standart olur.

Ysuflix

80+ Gold
Hadi hakemi falan geçtim, siz bu oyunla şampiyon mu olacaksınız? Bir de kaç yıldır ağzınızda bir laf var "Lig den çekiliriz.". Allah rızası için çekilin, bir kere de suçu kendinizde arayın.
hocam hakemi falan geçme. dur orada. oyun konusunda haklısın wc'den beri toparlamadık. ama oyun bu maçta 2. planda tartışılacak şey olmalı. oyun kötüde olsa maç bilenmese kazanıcaktık.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
yorumum saygısız mı? gerçekten inanamıyorum sana ya :D senden ricam, eğer bu işlerden anlıyorsan biraz objektifçe kararları incele. adamlar bu kadar insanın siniriyle stresiyle oynuyor, üstüne saçmalıyorsunuz. ne bekliyorsun herkes gibi fırçalamamı mı?
sen kimsin dostum beni fırçalayacaksın? tartışmayı bile beceremiyorsun bak işine

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
hocam hakemi falan geçme. dur orada. oyun konusunda haklısın wc'den beri toparlamadık. ama oyun bu maçta 2. planda tartışılacak şey olmalı. oyun kötüde olsa maç bilenmese kazanıcaktık.
Hocam Batshuayi'nin pozisyonu yukarıda yazdım zaten, penaltı verilmemeli. Çifte standart olur.
İptal olan gol de burada.
Başka hangi pozisyonlar var hocam itiraz ettiğiniz? Adana'nın penaltı net zaten, ona itiraz eden gitsin voleybol izlesin.

Top Bottom