Neler Yeni

FENERBAHÇE - Ads maçı hakkında düşünceleriniz

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,042
İsim
Lokman Açil
Ben şahsen Tüm ülkece puan tablosunu bir kenara bırakıp yapılan bu adaletsiz kararları bitirmemiz gerekiyor diye düşünüyorum.

Arkadaşlar bir futbol sever ve amatör olarak oynayan birisi olarak düşüncelerimi elimden geldiği kadar objektif dile getireceğim bu sözlerimi sadece bir taraf değil herkese söylüyorum bu ligde adam kayırma diye bir şey olmamalı bu hakem bundan 4 ay önce Alanyaspor-Galatasaray maçına da verildi ve Galatasaray alehine bir çok şaibeli pozisyonları harcadı ve herhangi bir futbol sayfasına baktığım zaman hakem 'çok iyi yönetti x takım taraftarı ağlıyor' gibi cümleler kullanıldı şimdi sıra size geldi ülkemizde yıllardır olan şey yolsuzluk eğer temiz bir futbol istiyorsak hep beraber olmalıyız yoksa daha böyle çok ağlanıp dururlar her şeyi düzeltmek istiyorsanız ilk başta kendinizden başlayın ben söyleyeceklerim bu kadar teşekkürler

Besim Tibuk

80+ Gold
20230202_230502.jpg

Screenshot_20230203_002757_Twitter.jpg

(Ali Palabyık'ın GS doğradığı maç sonrası FB)
images (1).png

Başkanınız Ali Koç'un da dediği gibi, "Hakemler de hata yapabilir."

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Selçuk gümüş
Galatasaraylıyım, Ndiaye ilk pozisyonda sarı 2. Pozisyonda 2. Sarı+ net panaltı, Altayın pozisyonu içerde kırmızı vs yok, Mert Hakanın golünde hiç bir kamerada elle teması açık görülmüyor, hakemin net gazabı var fener üzerinde Alanya maçında biz katledildik bugün siz ve bu hakeme maç verilmeye devam edilecek..

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,195
İsim
Berkecan Ergin
Temiz oynaaa !!!
asdasdasd.png

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Arda’yı son dakika maça alıp neyin yaygarasını yapıyorsunuz ben anlamıyorum, Fenerbahçe’nin kötü oynadığı ve bu skoru hakettiği Arda’nın girişi ile canlanan takımdan belli oluyor. Arda gibi bir yeteneği ilk 11de oynatmayan takım neyin şampiyonluğunu bekliyor anlamıyorum. Hakemde sıkıntı yok topçularınız topları dağlara taşlara atıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Selçuk gümüş
Arda’yı son dakika maça alıp neyin yaygarasını yapıyorsunuz ben anlamıyorum, Fenerbahçe’nin kötü oynadığı ve bu skoru hakettiği Arda’nın girişi ile canlanan takımdan belli oluyor. Arda gibi bir yeteneği ilk 11de oynatmayan takım neyin şampiyonluğunu bekliyor anlamıyorum. Hakemde sıkıntı yok topçularınız topları dağlara taşlara atıyor
Aga yapma be hakemin gözü önünde Ndiaye adamla güreşiyor ve onu uyarmadı bile top ona gelirken sarılıyor birde jfndjjsj

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,042
İsim
Lokman Açil

Hocam jorge jesus ardanın daha çok gelişmesi gerektiğini ve fizik yetersizliğinden bahsediyor ama düşüncem öyle değil ardanın tabi fiziğe ihtiyacı var gelişmesi adına ama bu kardeşimin fiziğe ihtiyaç duymadığını söylemek istiyorum özellikle 1v1 ya da 2v2'de rahat bir şekilde adam geçebiliyor ve bunu temas etmeden yapıyor bu gerçekten iyi kısacası 90 dakika rossi'ye katlanacağıma 90 dakika ardayı alıp iyi bir oyun izlemeye tercih ederim

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
Hadi hakemi falan geçtim, siz bu oyunla şampiyon mu olacaksınız? Bir de kaç yıldır ağzınızda bir laf var "Lig den çekiliriz.". Allah rızası için çekilin, bir kere de suçu kendinizde arayın.

orhaneneskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Orhan Enes Karataş
bu düzenin farkında olmayan ve sorunun 1 tane hakeme bağlı olduğunu sananlara çok yazık. bundan sonra şampiyon olsan da birilerinin hakkına girerek adalet sağlanarak olur anca. ki öyle bir niyetleri de yok. açık hava tiyatrosunu izlemeye gitmeyin. selahattin bakinin çağrısına kulak vermeyin ve tribünleri boş bırakın. zamanınıza değmez. ortada rekabet yok. senaryo oynanıyor ve sürekli yapılan rezillikler unutuluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abdullah kardeşim sen bildiğin ve hakim olduğun işi yap, o konular hakkında konuş gözünü seveyim. Her domine edilmeyen maçta puan kaybı olacak olsa galatasaray düşme hattındaydı. Bugünkü rezilliği bu algı oluşturma çabalarınızla hafifletemezsiniz.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,006
İsim
Mert Can Ergün
Abi maçı izledin mi Mert hakanın attığı golde el var mı

Top Bottom