Neler Yeni

Ferdi Kadıoğlu Brighton'da

Evet sevgili hocalarım Ferdi Kadıoğlu Brighton'a transfer oldu bonuslar dahil 35.000.000 euro gibi güzel bir paraya transfer olmuş Allah güzel bir kariyer nasip etsin kendisine böyle iyi yerli futbolcular bir daha çıkmaz 30+ topçuların alındığı bu Lig'de kendisine sahip çıkmalı ve onu desteklemeliyiz.Allah hem Ardayı,Hem Kenan'ı hemde Ferdi'yi nazarlardan korusun çok iyi futbolcular.Ayrıca @POLAT ALEMDAR_ isimli arkadaş "Merak etme bizim oyuncularımızda aidiyet duygusu var 10 büyük kulüpten teklif gelmesine rağmen ferdi Fenerbahçede kalacak." gibi bir şey söylemişti acaba yine aynısını söyleyebilecek mi çok merak ediyorum.Neyse Allâh Ferdiye güzel bir kariyer nasip etsin siz ne düşünüyorsunuz fikirlerinizi bekliyorum...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,413
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Ferdiyi 30 milyona satmak salaklık olur

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Mr. E

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İbrahim Eroğlu
Ferdi özel bir oyuncu ama sol bek özel bir mevki değil. Hem Fenerbahçe hem de Ferdi için en iyisi oldu. Fenerbahçe için sol bekte Ferdi olup orta sahada sadece 3 tane sağlam oyuncu olması anormaldi. Açıkçası ben sol bekte Jayden'ın orta sahada Sander Berge / Ibrahim Sangare gibi bir oyuncunun olmasını sol bekte Ferdi ve orta sahada Amrabat olmasına tercih ederim.

Ferdi özel bir oyuncu ama sol bek özel bir mevki değil. Hem Fenerbahçe hem de Ferdi için en iyisi oldu. Fenerbahçe için sol bekte Ferdi olup orta sahada sadece 3 tane sağlam oyuncu olması anormaldi. Açıkçası ben sol bekte Jayden'ın orta sahada Sander Berge / Ibrahim Sangare gibi bir oyuncunun olmasını sol bekte Ferdi ve orta sahada Amrabat olmasına tercih ederim.
Bence Rabiot daha çok uyar Fener'e

Mr. E

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İbrahim Eroğlu
Bir Rabiot çekersiniz artık
Rabiot'un yıllık maliyeti çok yüksek ve çok kısa sözleşme istiyor (Türk takımlarından kısa sözleşme istiyor Premier Lig takımlarından ne kadar istiyor bilmiyorum). Bonservis kazandırmaz. Sadece masraf olur.

Bizde bir Barışı elden çıkaramadık gitti Barış gibi bir sürü oyuncu var bir satamadık gitti Piyasası düşmeden satmak elden çıkarmak lazım.

Rabiot'un yıllık maliyeti çok yüksek ve çok kısa sözleşme istiyor. Bonservis kazandırmaz. Sadece masraf olur.
Ama klas bir orta saha almış olur Fener.

Rabiot'un yıllık maliyeti çok yüksek ve çok kısa sözleşme istiyor (Türk takımlarından kısa sözleşme istiyor Premier Lig takımlarından ne kadar istiyor bilmiyorum). Bonservis kazandırmaz. Sadece masraf olur.
Klas değil pardon iyi bir orta saha almış olur Fener sonuçta PSG,Juventus yapmış adam.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,413
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Süper lig olduğu için fazla vermezler hocam maalesef Barış'ı bir elden çıkaramadık piyasası düşmeden satmak lazım.
Evet süper lig olduğu için çok fazla para bayılmıyorlar tam bu sebepten dolayı 1 yıl daha kalması daha mantıklı olur, çünkü Mourinho ile beraber Avrupa'da min. yarı finalimiz var. Bu sayede Ferdi'nin piyasası da artacaktır. Yaz transfer döneminde de 50-60 milyondan satardık.
Ama bi yandan hem Ferdi için hem de bizim için satılmasını da istiyorum Ferdi artık 24 yaşında ve Fenerbahçe'de kaldırabildiği tek kupa süt kupası olan ziraat kupası, tamam gideceği kulüpte kupa kaldırabilen bi kulüp değil ama en azından Avrupada kupa kaldırma şansları var. Bizim için yararlı olan kısım ise 30-35 milyon ile bi Goretzka bir de potansiyelli bi bek alabiliriz.

Evet süper lig olduğu için çok fazla para bayılmıyorlar tam bu sebepten dolayı 1 yıl daha kalması daha mantıklı olur, çünkü Mourinho ile beraber Avrupa'da min. yarı finalimiz var. Bu sayede Ferdi'nin piyasası da artacaktır. Yaz transfer döneminde de 50-60 milyondan satardık.
Ama bi yandan hem Ferdi için hem de bizim için satılmasını da istiyorum Ferdi artık 24 yaşında ve Fenerbahçe'de kaldırabildiği tek kupa süt kupası olan ziraat kupası, tamam gideceği kulüpte kupa kaldırabilen bi kulüp değil ama en azından Avrupada kupa kaldırma şansları var. Bizim için yararlı olan kısım ise 30-35 milyon ile bi Goretzka bir de potansiyelli bi bek alabiliriz.
Yarı final biraz zor hocam çünkü Tottenham,Manchester United,Olympiakos,Porto,Roma,Frankfurt falan var bizim halimiz zaten ortada Okan Burukla olacak iş değil bu Okan Buruk denen Taktikbilmezle Avrupa'ya gideceğiz maalesef inşallah rezil falan olmayız diyecemde kale ve defans çok sıkıntı bizim neyse ben çok uzatmıyorum size şöyle söyleyeyim Son 16 ya da Çeyrek Final belki ama Yarı Final imkansız gibi bir şey bana kızabilirsiniz ama maalesef durum böyle :(

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Evet sevgili hocalarım Ferdi Kadıoğlu Brighton'a transfer oldu bonuslar dahil 35.000.000 euro gibi güzel bir paraya transfer olmuş Allah güzel bir kariyer nasip etsin kendisine böyle iyi yerli futbolcular bir daha çıkmaz 30+ topçuların alındığı bu Lig'de kendisine sahip çıkmalı ve onu desteklemeliyiz.Allah hem Ardayı,Hem Kenan'ı hemde Ferdi'yi nazarlardan korusun çok iyi futbolcular.Ayrıca @POLAT ALEMDAR_ isimli arkadaş "Merak etme bizim oyuncularımızda aidiyet duygusu var 10 büyük kulüpten teklif gelmesine rağmen ferdi Fenerbahçede kalacak." gibi bir şey söylemişti acaba yine aynısını söyleyebilecek mi çok merak ediyorum.Neyse Allâh Ferdiye güzel bir kariyer nasip etsin siz ne düşünüyorsunuz fikirlerinizi bekliyorum...

Nasıl yandıysan geçen ay yazdığım şey aklından çıkmamış. Ferdinin gitmesi aidiyet duygusunun olmadığını değil kulübüne yüksek bonservis ve kariyerli bir oyuncu kazandırmak istemesi. Ayrıca Brighton sadece bir basamak sonrasinda çok daha güzel kulüplerde olacaktır.

Splixson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Furkan
sakatlık bahanesini yiyen var mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular