Neler Yeni

Fiat Egea mı | Renault Taliant mı?

KPSharingan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Berke S
Kayış paket 1.3 multijet linea tek yumrukta eler bunları.

hard rp

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Enes
Araçlardan pek anlamıyorum ama Renault Taliant biraz boş gibi bi yerde görmüştüm radyosu,otomatik camı filan yokdu ama tam bilmiyorum ben Fiat Egea diyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Egea zaten Linea'nın yenilenmiş hali
Bence Tofaş'ın yenilenmiş hali

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Aklı ve parası olan Fiat, Renault ve Peugeot vb. markalardan uzak durur. He bunlardan biri tercih edilecekse Taliant alınmaz arabanın ne olduğu belli değil. Egea iyidir.

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Berke
Bence egea ve taliant arasında kalan biri sıfır araba almak isteyip çok parası olmayan biri. Ben şahsen kısıtlı bir ekonomik bütçe ile sıfır araba almazdım bunun yerine 1-3 yaş arası bir araba alırdım. Hem aynı paraya daha üst seviye bir araca binmiş olurum hemde arabayı alınca satarken çok değer kaybı olmaz. Siz bayiden alırken sıfır satarken 2. El oluyor maalesef arabanızın kilometresi kaportası sıfır gibi olsada çok değer kaybı oluyor. 2.el sıfır gibi bir araba alırsanız alırkende satarkende o araba 2.El olduğu için değer kaybı daha az oluyor

Ziona

80+ Silver
Araçlardan pek anlamıyorum ama Renault Taliant biraz boş gibi bi yerde görmüştüm radyosu,otomatik camı filan yokdu ama tam bilmiyorum ben Fiat Egea diyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence Tofaş'ın yenilenmiş hali
Linea'da Tofaş'ın yenilenmiş hali :/

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
Egea. Görünüş olarak da daha güzel yeni kasadaki FIAT logosu ve sis farlarının etrafındaki gümüş renginde ki kısım bence çok hoş duruyor. Plastik mi değil mi bilmiyorum.

lJeu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kerem Cankut
Instagram
Keremmcankut
Şirket çalışanı olarak zamanında iki arabayıda sürdüm. Egeayı yaklasık 2 yıl gibi tecrübe ettim. 1.6 otomatik egea sürmüştüm. Kalkışı atikliği vs güzeldi. Talianta gelince hayatımda renault symbolden sonra gördüğüm en boş araba. Bakım symbolden daha boş diyorum. Tamamiyle şirketler için yapılmış bir teneke.

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Fiat Egea'nın motor seçeneği önemli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular