Neler Yeni

Fiber Kablo Kim Çekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Furkan Ersin
Selam arkadaşlar fiber alt yapım bugün aktif oldu. Şöyle bir sorum olacak dairelere kadar fiber kablo çekimi yapılmadı türknet kullanıcısıyım fiber geçiş işleminde türk telekom ekipleri daireye kadar fiber çekiyorlar mı? Bina eski olduğu için kutuyu takan abiye sorduğumda doğalgaz borularından getirirler daire demişti.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,605
İsim
Oğuz Oğuz
Selam arkadaşlar fiber alt yapım bugün aktif oldu. Şöyle bir sorum olacak dairelere kadar fiber kablo çekimi yapılmadı türknet kullanıcısıyım fiber geçiş işleminde türk telekom ekipleri daireye kadar fiber çekiyorlar mı? Bina eski olduğu için kutuyu takan abiye sorduğumda doğalgaz borularından getirirler daire demişti.
Bizde TT ekipleri daireye kadar çekmişti.

milenix

80+ Gold
fiber tarifeye geçince türk telekom ekipleri gelip bütün kurulumu yapıyorlar

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,962
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bazı bölgelerde Telekom ekipleri çekiyor, bazen ise elektrikçi çağırın deyip kablo bırakıp kaçıyorlar. Keyiflerine kalmış yani, bir standartları yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Furkan Ersin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fiber tarifeye geçince türk telekom ekipleri gelip bütün kurulumu yapıyorlar
Doğalgaz borularından geçircekleri için delme işlemini fln yapıyolar mı yani hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazı bölgelerde Telekom ekipleri çekiyor, bazen ise elektrikçi çağırın deyip kablo bırakıp kaçıyorlar. Keyiflerine kalmış yani, bir standartları yok.
%50 şansım var hocam o zaman üzdü bu biraz :(

milenix

80+ Gold
Doğalgaz borularından geçircekleri için delme işlemini fln yapıyolar mı yani hocam?

%50 şansım var hocam o zaman üzdü bu biraz :(
bende geldiler nerden nasıl geçirelim falan diye sordular bütün kurulumları falan yaptılar

Can...

80+ Platinum
benim arkadaşın eve tt gelip çekmişti kutu koymuşlardı tamamen kurmuşlardı

Furkanozr

80+ Silver
Allah Allah bizdede tam tersi dairelere fiber kablo getirdiler ama Fiber kutusu gelmedi binaya

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Furkan Ersin
benim arkadaşın eve tt gelip çekmişti kutu koymuşlardı tamamen kurmuşlardı
Türknet kullanıcısı mı?

bende geldiler nerden nasıl geçirelim falan diye sordular bütün kurulumları falan yaptılar
Ya ben şimdi çalışıyorum haftanın 2 gün evden çalışıyorum evde olmadığım gün gelirler kabloyu bırakıp giderler çekin diye kararsız kaldım

Can...

80+ Platinum
Türknet kullanıcısı mı?

Ya ben şimdi çalışıyorum haftanın 2 gün evden çalışıyorum evde olmadığım gün gelirler kabloyu bırakıp giderler çekin diye kararsız kaldım
yanlış hatırlamıyorsam türk telekom du

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,364
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Bana türknetten tekiz iletişim geldi doğalgaz borusunun dibindeki alçıyı delip çektiler istediğim yere kadar

Top Bottom