Neler Yeni

Fiber internet eve nasil cekilir

Emrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Yıldırım
Merhaba arkadaşlar yaklasik 3 yil once yeni bina yapildi ve o kadar basvurunun sonucunds eve turk telekom ekipleri geldi ve fiber internet kutusunu takti ancak kutudan daireye giden herhangi bir kablolama sistemi yok ve turk telekom sitesinden veya herhangi bir internet saglayicinin altyapi sorgulama sitesinden baktigimda altyapiniz bulunamadi diyor
Oncelikle ben bu kutuyu nasil aktif edebilirim ve eve nasil fiber optik kablo cektirebilir
Cevaplariniz için teşekkürler

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Ömer Keskin
Merhaba arkadaşlar yaklasik 3 yil once yeni bina yapildi ve o kadar basvurunun sonucunds eve turk telekom ekipleri geldi ve fiber internet kutusunu takti ancak kutudan daireye giden herhangi bir kablolama sistemi yok ve turk telekom sitesinden veya herhangi bir internet saglayicinin altyapi sorgulama sitesinden baktigimda altyapiniz bulunamadi diyor
Oncelikle ben bu kutuyu nasil aktif edebilirim ve eve nasil fiber optik kablo cektirebilir
Sen çekmiyorsun. Türk Telekom gelip çekecek ama klasik Türk Telekom yine bir işi yarım bırakıp gitmiş şimdi bekle babam bekle ne zaman gelirler.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Burada ne diyor?
Ek olarak işlemler ne zaman gerçekleşti kutu vb.?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,944
Üyeler
140,732
Son üye
Enes6363
Top Bottom