Neler Yeni

Fifa 20 Korsan Mı?

SucukluYumurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
oğuzhan karaman
arkadaşlar bazı sitelerde var bazılarında yok indirebilen var mı ?

DicDal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Metin Mathers
Hayır kırılmadı, muhtemelen virüslü dosyalar paylaşmışlardır kırıldı deyip paylaşanlar.

SucukluYumurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
oğuzhan karaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

serkangf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Serkan Gürler
Originde ne kadar bilmiyorum ama burdan 180 TL'ye güvenle alabilirsin. 2 3 kez oyun almıştım güvenle.

Elinden geldikçe uzak dur korsandan

serkangf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Serkan Gürler
Doğru sitelerden indirirsen zararı olmuyor, sadece online oyunlarda satın alıyorum oyunları.
Korsan için doğru site olabilir mi. Torrent sitelerinin %90 ı oyunları kıran kişiler değil. Bir kaç kişi kırıyor ve bu kıran kişiler virüs yüklerse zaten her sitede virüs olur ve bu devirde babamın oğluna bile güvenmem. İyi bir sistemin varsa yazık etmemek gerek para biriktirip almak daha iyi olur

DicDal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Metin Mathers
Korsan için doğru site olabilir mi. Torrent sitelerinin %90 ı oyunları kıran kişiler değil. Bir kaç kişi kırıyor ve bu kıran kişiler virüs yüklerse zaten her sitede virüs olur ve bu devirde babamın oğluna bile güvenmem. İyi bir sistemin varsa yazık etmemek gerek para biriktirip almak daha iyi olur
Torrent değil direkt indirme linklerini paylaşan kişilerde kıran kişiler değil. Belli başlı oyunu kıran gruplar var (FLT, EMPRESS, Razor, vs.) şahsen ben 1-2 oyunu kıran grup harici güveniyorum. Bende isterdim parayla almak ama oyun fiyatları aşırı pahalı bazılarında hatta çoğunda Türkçe dil desteği yok. Kaspersky total security kullanıyorum şu ana kadar indirdiğim oyunlarda bir kere bile uyarı almadım. Sana bir atıfım yok ama zar zor geçinirken eğlenmek için 3-5 saat oynayacağım oyuna 600tl civarında para vermek istemem, düşüncene saygı duyuyorum :)

serkangf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Serkan Gürler
Torrent değil direkt indirme linklerini paylaşan kişilerde kıran kişiler değil. Belli başlı oyunu kıran gruplar var (FLT, EMPRESS, Razor, vs.) şahsen ben 1-2 oyunu kıran grup harici güveniyorum. Bende isterdim parayla almak ama oyun fiyatları aşırı pahalı bazılarında hatta çoğunda Türkçe dil desteği yok. Kaspersky total security kullanıyorum şu ana kadar indirdiğim oyunlarda bir kere bile uyarı almadım. Sana bir atıfım yok ama zar zor geçinirken eğlenmek için 3-5 saat oynayacağım oyuna 600tl civarında para vermek istemem, düşüncene saygı duyuyorum :)
Bende öyle zengin birisi değilim. Yeni bir sistem almak için 2 senedir para biriktiriyorum ve oyunlar indirime girerse alıyorum. Gerekirse boğazımdan kesip oyunu alıyorum. Bende 3 5 saat oynayacaksam 100 TL bile vermem ama uzun süre oynayacaksam vermeye çalışırım yada korsan oynamam. Eskiden korsan oynuyordum ama bir kaç kez korsan yüzünden bilgisayarım bozuldu ve şimdi hiç oyun oynayamıyorum bu yüzden uzak duruyorum.

DicDal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Metin Mathers
Bende öyle zengin birisi değilim. Yeni bir sistem almak için 2 senedir para biriktiriyorum ve oyunlar indirime girerse alıyorum. Gerekirse boğazımdan kesip oyunu alıyorum. Bende 3 5 saat oynayacaksam 100 TL bile vermem ama uzun süre oynayacaksam vermeye çalışırım yada korsan oynamam. Eskiden korsan oynuyordum ama bir kaç kez korsan yüzünden bilgisayarım bozuldu ve şimdi hiç oyun oynayamıyorum bu yüzden uzak duruyorum.
Bende yaklaşık 6 aydır izin bile almadan tüm gün çalışıp 50-60k civarında pc topladım yine de oyunlara para veresim gelmiyor korsan devam:kappa:

8e74560b-7b09-46a5-9914-50c955f9f901-jpg.403690

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,580
İsim
Oğuzhan Şahin
Bende yaklaşık 6 aydır izin bile almadan tüm gün çalışıp 50-60k civarında pc topladım yine de oyunlara para veresim gelmiyor korsan devam:kappa:

8e74560b-7b09-46a5-9914-50c955f9f901-jpg.403690
Niye 2 klavye 2 mouse var

DicDal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Metin Mathers
Niye 2 klavye 2 mouse var
2. pc yi toplayacağım kardeşlerim için indirimde gördüğümde alıyorum
Hocam o PC ye mining virüs u falan indirmeyinde
yok yok 6 yıldır crack işleri ile uğraşıyorum sıkıntı yaşamadım :)
Biz bu hayata izlemeye gelmişiz.
Bende aynı şekilde diyordum oluyor bir şekilde

Top Bottom