Neler Yeni

FİFA 22 GAMEPASS OLAYI

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Batuhan kaytaz
Arkadaşlar fifa 22 gamepass de ücretsiz fakat indirebilmemiz için gamepassten ea indirmemiz gerekiyor ve ea de indirebilmek için ea üylik istiyor ne alaka gamepasste ücretsiz olan oyun ea playde üyelik istiyor aylık ve yıllık biri beni aydınlatabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Talha
Arkadaşlar fifa 22 gamepass de ücretsiz fakat indirebilmemiz için gamepassten ea indirmemiz gerekiyor ve ea de indirebilmek için ea üylik istiyor ne alaka gamepasste ücretsiz olan oyun ea playde üyelik istiyor aylık ve yıllık biri beni aydınlatabilir mi?
Ea play zaten gamepass içerisinde var. Origin indirmen yeterli olmuyor mu. Gamepass ile ea hesabını bağlayınca sorun olmaması gerekiyor.

Liara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Steam'den al geç. Gamepass ile EA App'in uygulamaları çok ciddi sıkıntılı uğraşır durursun.

hesabınızı ea desktop'a bağlıyorsunuz ek üyelik diye bir şey yok.

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,736
İsim
Gtx 1090Tİ
Hesabınızdan çıkış yapıp bir daha girin sorun çözülür (EA için)

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Talha
Steam'den al geç. Gamepass ile EA App'in uygulamaları çok ciddi sıkıntılı uğraşır durursun.
Gamepass ten alınca ekstra çok oyun var. Gamepass daha iyi

hocam artık sıkıntı falan kalmadı. 30 liraya ea + birsürü oyun varken steamden 40'a almak saçmalık.

Liara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Gamepass ten alınca ekstra çok oyun var. Gamepass daha iyi
Ona şüphe yok. Tek sıkıntı Gamepass ve EA App'in masaüstü uygulamalarının berbat olması. İlk kez Gamepass kullanacaksa uğraşır durur, Steam'den almak bu yüzden mantıklı olabilir.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Gamepass hesabınla EA Play'e giriş yapıyorsun ve ordan indirip oynuyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Talha
Ona şüphe yok. Tek sıkıntı Gamepass ve EA App'in masaüstü uygulamalarının berbat olması. İlk kez Gamepass kullanacaksa uğraşır durur, Steam'den almak bu yüzden mantıklı olabilir.
O konuda haklısında bence uğraşmaya değer. Bu arada Steam sahibi Gamepass platformumuza gelmek isterse destekleriz demişti, inşallah olur

Alakası yok, daha geçen Gamepass'ten oyun indirdim. Oyunu daha sonra silmeme rağmen hala SSD'de yer kaplıyor, silinmiyor.
Ben hiç öyle bir şey yaşamadım, onun dışında sorun bile yaşamadım diyebilirim. 2021 marttan beri gamepass kullanıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,237
Üyeler
157,344
Son üye
Cells
Top Bottom