Neler Yeni

fifa hangi paket alınır ?

FB RevoltHyper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Şahin Bora Kış
Dün oyunu tamamen kaldırıp tekrar temiz bir yükleme yaptım ve sorun yaşamadım. Nvidia nın son güncellemesini de tekrar kurdum sorunsuz oynuyorum. Önceden hata veriyordu artık vermiyor.
hata değilde şey bu animasyon oyun içinde sıkıntı yokta korner ve sakatlıklarda yani animasyonlarda kasıyordu bende

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,351
İsim
Çağatay
hata değilde şey bu animasyon oyun içinde sıkıntı yokta korner ve sakatlıklarda yani animasyonlarda kasıyordu bende
evet o devam ediyor ben paket açarken ve kornerde oluyor ama oyunu etkilemediği için umursamıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Gökdeniz
Oyuna giremiyorum ben, girişte fifa 23 yazılı görselde kalıyor oyun. Problem var sanırım. Belki çözülmüştür bilemicem birkaç gün oldu.
Bu sorunu Yaşayan var mı?

Shibou

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Ali Efe
Oyuna giremiyorum ben, girişte fifa 23 yazılı görselde kalıyor oyun. Problem var sanırım. Belki çözülmüştür bilemicem birkaç gün oldu.
Bu sorunu Yaşayan var mı?
Ben kapatıp açtıgımda problem düzelmişti, bir daha da olmadı

ElyyaK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Abdullah
Ea play ile oynaydıysanız 10 saat oynadıktan sonra bir daha oynayamazsınız. Oyunu satın almanız gerek veya EA play pro almanız laızm. Ben Ea play pro ile oynuyorum aylık veya yıllık ödüyorsunuz. Ultimate sürüm olarak oynuyorsunuz ve pre order yani ön sipariş avantajlarını da sunuyor. Fut oynayanlar için bunu tavsiye ediyorum. Fut modunu oynamıyorsanız boşuna para vermeyin normal sürüm alın.
ben ilk önce deneme surumu ıle oynuyordum ve sonra ultımate paket aldım oyuna gırdıgımde online giriş yapılmıyordu ve hala yapılmıyor iade edince de 2 saat geçti diyor ??

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,351
İsim
Çağatay
ben ilk önce deneme surumu ıle oynuyordum ve sonra ultımate paket aldım oyuna gırdıgımde online giriş yapılmıyordu ve hala yapılmıyor iade edince de 2 saat geçti diyor ??
Bir hata veriyor mu yoksa sunucuya bağlanamadı mı yazıyor ?

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Celal Can
Konudan biraz alakasız ama benim de alasım geldi şimdi. Eskiden haftasonu ligi 30 maçtı. Şimdi de 30 maç şeklinde mi devam ediyor?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,679
Üyeler
149,253
Son üye
yeko2513
Top Bottom