Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥FIFINE A6NEO VERGİ DAHİL 790 TL 🔥

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
XXXX
Tr de bu ürün yok a6t a6v modeli ile aynı sadece ayağı değişiyor. Bende almıştım ürünü 1350 tl iken daha ürün elime ulaşmadı canlı destekle konuşuyom
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben aliexpress müşteri hizmetleri ile görüştüm şunu yazdılar.
Merhaba, beklediğiniz için çok teşekkür ederim, size harika bir haberim var.Satıcıya bununla ilgili başarıyla bir mesaj gönderdim.Ona tüm bunları anlattım ve bununla birlikte tek ihtiyacın olan mesajımızı beklemek, satıcı mesajımıza yanıt verdiğinde sana hemen bir bildirim göndereceğiz İşte vaka kimliği Endişenizin bizim önceliğimiz olduğunun kanıtı.
https://h5-global.alimebot.aliexpre...0626978875481720182520486&m_station=BuyerHelp be bu bağlantıdan bağlanıyorum

bir sürü fifine modeli var bu hangi model iyi mi? daha iyisi var mı?
tr de bu model satılmıyor tr de a6v saTILIYOR 2 SİDE AYNI ÜRÜN AYAKLARI DEĞİŞİK SADECE

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
XXXX
Ben konuştum güven verdi arkanızda aliexpress falan dönüş yapıcaklarmış umarım vergi farkınıda verirler :D
versinler ya babama karşı got oldum 5 güne düşer o dedi ben düşmez dedim düştü

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Rusty
Arkadaşlar satıcı güvenilir mi 760 geliyor

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
XXXX
ben boyle yazıyorum bide müşteri temsilcisine

ben bir ürün satın aldım satın aldıktan sonra ürün indirime girdi indirim ücretini bana geri odeyebilirmisiniz

Arkadaşlar satıcı güvenilir mi 760 geliyor
kankim ilk sayflarda güvenilirliği hakında bilgi yazıyor

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
XXXX
ben kibarca yazdım biraz darladım ama yardımcı oldu döndükleri gibi dönceklermiş
1720183076820.png

Aurelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Atilla Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Parçaları, Hazır Sistem, İndirimler, Oyun
Sipariş geçtim hocam A6V modelinden tek farkı ayaklık olarak dairesel olmasıymış. A6V modelinde 3lü ayak standı var. Gelirse çok güzel olcak

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Bedirhan Şen
Ben dedim satıcı ile iletişime geçtinizmi dediler ben geçmedim siz yapabilyormusunuz dedim halletti valla bakalım dönüş yapıcaklarmı olmadı direk ürünü almadan iade göndercem başka hesap ile sipariş vericem

Rica ederim.Sizi gerçekten çok takdir ediyorum, karşılaştığım en iyi müşterisiniz, umarım tüm müşterilerimiz sizin gibi sabırlıdır.Çok teşekkür ederim, başka sorularınız veya endişeleriniz olup olmadığını sorabilir miyim?
;)

Top Bottom