Neler Yeni

🔥İndirim 🔥FIFINE AMPLIGAME A6 NEO 1325₺ - Aliexpress *YENİDEN STOKTA*🔥

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Kürşat

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Kürşat
1300 E ALDIM bile ali expres jeton olayı çok iyiymiş her gün uğraşcam artık boş boş
Ürün kısmında (ana sayfada) falan bataklığa kapılıp saatlerce geçiren var ona göre .d

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Ya tam mikrofon heves etmişken yapılır mı bu? Aranızda alanlar var mı acaba mikrofonu? Almayı düşünüyorum kulaklığın mikrofonunda sıkıntı yaşıyorum alınır mı sizce ona göre alacağım. Ne zaman gelir acaba evde olmayacağım gibi çok arada kaldım imdat.

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Kaan
Ya tam mikrofon heves etmişken yapılır mı bu? Aranızda alanlar var mı acaba mikrofonu? Almayı düşünüyorum kulaklığın mikrofonunda sıkıntı yaşıyorum alınır mı sizce ona göre alacağım. Ne zaman gelir acaba evde olmayacağım gibi çok arada kaldım imdat.
kulaklığımın mik bozuk logi pro x bende o yüzden aldım baya iyi pembesı kız arkadaşımda var

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
kulaklığımın mik bozuk logi pro x bende o yüzden aldım baya iyi pembesı kız arkadaşımda var
Elim ayağım titriyor deme bana böyle şeyler allahsız buğra oluyorum :kekw:

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Bende sipariş verdim geçen gün. Tahminimce bu hafta elime geçer.
1717517344144.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuanlık tek sıkıntı yorumlardaki fake benzeri yorumlar ve paylaşılan fotoğraflarında ürünün logosu vs. gözükmemesi. Eğer bir sıkıntı olursa Aliexpress ile iletişme geçip iade ederim.
1717517677911.png

Son düzenleme:

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Kürşat
Bende sipariş verdim geçen gün. Tahminimce bu hafta elime geçer.
Alıntıyı görüntüle

Şuanlık tek sıkıntı yorumlardaki fake benzeri yorumlar ve paylaşılan fotoğraflarında ürünün logosu vs. gözükmemesi. Eğer bir sıkıntı olursa Aliexpress ile iletişme geçip iade ederim.
Alıntıyı görüntüle
Hayırlı olsun, haftaya sarkabilir bence.
Attığım videoda kutu farklı evet ama fake değildir bence. Logo gözükmemesi ise logo hafif belli oluyor, açıdan olabilir. Gene videodan ss mesela
1717518264896.png

1717518307147.png

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Enes Sayar
hocam ben de aynı kulaklığı kullanıyorum fakat sağ kulaklık bozuldu ne yapabilirim?

aldım 1330'a bakalım nasıl bir de kaç günde gelir ortalama?

7. Dakikasında ses testi mevcut
bu linkteki mikrofonun incelemesi mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Hayırlı olsun, haftaya sarkabilir bence.
Attığım videoda kutu farklı evet ama fake değildir bence. Logo gözükmemesi ise logo hafif belli oluyor, açıdan olabilir. Gene videodan ss mesela
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Fotoğraf kalitesiyle de alakalı sanırım haklısınız. Zaten Fifine sitesinde A6 Neo modeli var. Standlar model adını değiştiriyor sanırım onun dışında çok farklılıklar yok. Bakalım gelsin. Eski mikrofonumda satılırsa müq olur benim için xd
1717518758522.png

hocam ben de aynı kulaklığı kullanıyorum fakat sağ kulaklık bozuldu ne yapabilirim?

Artık baya hızlı geliyor Aliexpress kargoları . Ben 2 haziranda sipariş ettim. Şuan uçakta. Tahminimce 7-8 haziranda elime geçer.

A6 modellerinin hepsi aynı. Son harfleri stand modellerini belirliyor. A6V-A6T vs. aynı anladığım kadarıyla. Bu A6 Neo modeli de en güncel stand.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Kürşat
hocam minigameleri nereden oynuyorsunuz tam olarak bulamadım da.
Ben baktım da minigameler jeton vermedi bi süre candy crash tarzı şeyi oynadım. Yani oyundan keyif almıyosan worth değil bence. Günlük biriktir yeter. Bi yerde günlük biriktirme boostu gibi bir şey vardı 50 coin verip 7 günün sonunda topluca yüksek coin gibi bir şeydi sanırım emin değilim.
Uygulamadan bakın bu arada website değil.

Top Bottom