Neler Yeni

İnceleme FIFINE AMPLIGAME A6V İnceleme - Fiyatının Gerçekten de En İyisi.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,123
İsim
Batuhan

Klavye Anlık . :kekw:

Fethullah Gülen GIF - Fethullah Gulen Fethullah Gulen GIFs

ConquerorXIV

80+ Gold

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,949
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
haftada 1-2 görüşme yapıyorum kulaklık mikrofounu çok mutlu etmiyor ama işimi görüyor almaya değer mi

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,430
İsim
Ümit Can
nzxt capsulemi alınmalı yoksa bu model mi hocam
Yayıncılık sektörüne giriş yapmayı düşündüğümden mikrofon benim için bir hayli önemli bir bileşen ne çok para vermek istiyorum nede çok dandik bir şey almak istiyorum bu iki model arasında kaldım quadcast ise bence artık eskidi ve bazı kişilerin memnun olmadığını görüyourm.
Videodaki ses kalitesinden az çok OBS üzerinden nasıl ses aldığını duymuşsundur diye düşünüyorum. Yayıncılık için oldukça yeterli ve güzel bir mikrofon. Ayrıca webcamli bişeyler yapacakken açıda mikrofonun da ola ki gözükürse RGB'ler de güzel bir ambiyans katabilir.

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
atacan atmaca
dip ses ve yazılımı olmaması hariç f/p bir ürün. voice banana ile ayarlarını yaparken bol şans :D

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,430
İsim
Ümit Can
A9 modeli nasıldır
A9 da A8'in üstünde ekstra özellik olarak 360 derece her yönden eşit bir şekilde ses alabilme özelliği var diye biliyorum ekstradan farklı özelliklere sahipse bilgi sahibi değilim ancak marka gerçekten parasının hakkını veriyor

Zexius

80+ Bronze
Videodaki ses kalitesinden az çok OBS üzerinden nasıl ses aldığını duymuşsundur diye düşünüyorum. Yayıncılık için oldukça yeterli ve güzel bir mikrofon. Ayrıca webcamli bişeyler yapacakken açıda mikrofonun da ola ki gözükürse RGB'ler de güzel bir ambiyans katabilir.
Videoyu tam izleyemedim müsait bir zamanda izleyeceğim lakin nzxt capsule ürünü hakkında da incelem veyada yorumlarınız varsa burdan aktarmanızı isterim iki mikrofonunda fiyatları neredeyse kafa kafaya hatta sanırım nzxt capsule biraz daha ucuz.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,430
İsim
Ümit Can
dip ses ve yazılımı olmaması hariç f/p bir ürün. voice banana ile ayarlarını yaparken bol şans :D
Voicemeeter ile herhangi bir ayar yapmadım açıkcası videoda ve full volume de olmasına rağmen pek dipses aldığımı söyleyemem videoda arkada ufak bir müzik olsa da videonun ham halini mesajı okuyunca tekrar dinledim full seste öyle bişeye rastlamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Videoyu tam izleyemedim müsait bir zamanda izleyeceğim lakin nzxt capsule ürünü hakkında da incelem veyada yorumlarınız varsa burdan aktarmanızı isterim iki mikrofonunda fiyatları neredeyse kafa kafaya hatta sanırım nzxt capsule biraz daha ucuz.
NZXT Capsule kullandığım bir ürün değil çevremde de kullanan birine rastlamadım açıkcası veya bunu kullanan bir yayıncıya da denk gelmedim ancak Fifine A6 modeli yayıncılar tarafından da tercih edilen bir model. İkisinin de gerekli ses karşılaştırmalarını inceleyip hangisi daha hoşunuza giderse onu tercih edebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

haftada 1-2 görüşme yapıyorum kulaklık mikrofounu çok mutlu etmiyor ama işimi görüyor almaya değer mi
Kesinlikle değer konunun en altındaki videoda ses testini yaptım bölmeler şeklinde de kolay bulunsun diye ayırdım oradan ses testi bölümünü direkt inceleyebilirsiniz.

ConquerorXIV

80+ Gold

ConquerorXIV

80+ Gold
Belli OIuyor Hocam 😅

Yalnız Ceviz Kırar Gibi Ceviz Masaya Vurursan Klavye'ye El Fatiha :kekw:
yok o köşeyi yumrukladım klavye ile o kadar değil ama var ya kaç mouse kırdım sayısı yok bu devour mouse asıl baya sağlam çıktı cobra pro falan var kırarım diye arada kullanıyorum hahaha

Top Bottom