Neler Yeni

(Fikirleriniz) Lenovo IdeaPad vs HP Victus

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
HP Victus alan arkadaşım laptopla ilgili ekran ve ssd sorunları yaşadı 2 defa maslaktaki servise git gel sonucu aynı laptopu sanki hiçbir işlem yapılmadan geri gönderilmiş gibi olmasına rağmen servis kağıdında belirtilen sorunlar çözümlendi yazıyordu. Sonradan öğrendik ki bu bir üretim bandı hatasıymış ve birçok üründe sorun yaşanmış. Tüketici hakkına başvurduk daha satıcı savunma kısmı gelmeden HP tarafından aranıp ürün iadesi + HP ürünlerinde geçerli 5000 TL indirim kuponu verdiler. Victus ile ilgili genel bilgim bu belki işine yarar.

Fabrikadan sıkıntılı ürünler çıkabilir elbet ama bizim ülkede en büyük sıkıntı global veya yerli fark etmez markaların desteği ve servisleri. Genel olarak sıkıntılı.

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
Fabrikadan sıkıntılı ürünler çıkabilir elbet ama bizim ülkede en büyük sıkıntı global veya yerli fark etmez markaların desteği ve servisleri. Genel olarak sıkıntılı.
Araya resmi bir kurum girmeden dinlemiyorlar bile. HP şuan için beni cezbeden bir laptop değil.

Alin24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yiğit Can
Lenovo öneririm. Lenovolarda herhangi bir sorun duymadım şuana kadar.
Hocam peki ilk iki linkten hangisi daha iyi, genelde AMD videolarda daha iyi performans veriyor ama emin olamadim

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Top Bottom