Neler Yeni

Öneri Fikirlerinizi almak istiyorum

Melih610

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Melih Arıkan
Bütçe
80000
Herkese öncelikle iyi akşamlar. Sizin fikirlerinizi almak istediğim için şu an bu konuyu açıyorum. 1 yılı aşkın bir süredir Arora MT125 modelini kullanıyorum. Aslında motordan rahatsız değilim ama motor değiştirmek benim için biraz adet haline gelmiş durumda ve artık Arora gibi markalardan uzaklaşmak istiyorum. Çinli olacaksa da en azından parçası olan bir Çinli kullanmak istiyorum (CF gibi). Şimdi konuya geleyim.
Motorum şu anda satılık ve hasar kaydı olduğu için fiyatını uygun tuttum. Elimde motor satıldıktan sonra kalacak param 80.000 TL civarında olacak. Ben bu parayı olabildiğince iyi değerlendirmek ve beni üzmeyecek doğru motosikleti almak istiyorum.
Boyum 1.92 ve 100 kiloyum, aynı zamanda öğrenciyim. (12 yıldır aktif motosiklet kullanıyorum, 3-4 yıldır trafikteyim.) Aklımda olan seçenekler sırasıyla şu şekilde:
  • 2. el, ufak kusurları olan +10.000 km CF 250 NK almak
    1. el, yüksek km PCX almak
    1. el, yüksek km Nmax almak
  • 0 km TVS Raider almak
  • Sizlerden gelecek tavsiyeleri değerlendirmek
Fikirlerinize değer veriyorum fakat lütfen cross motor önermeyin. Şimdiden çok teşekkürler!

omerkursunn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Ömer Kurşun
Herkese öncelikle iyi akşamlar. Sizin fikirlerinizi almak istediğim için şu an bu konuyu açıyorum. 1 yılı aşkın bir süredir Arora MT125 modelini kullanıyorum. Aslında motordan rahatsız değilim ama motor değiştirmek benim için biraz adet haline gelmiş durumda ve artık Arora gibi markalardan uzaklaşmak istiyorum. Çinli olacaksa da en azından parçası olan bir Çinli kullanmak istiyorum (CF gibi). Şimdi konuya geleyim.
Motorum şu anda satılık ve hasar kaydı olduğu için fiyatını uygun tuttum. Elimde motor satıldıktan sonra kalacak param 80.000 TL civarında olacak. Ben bu parayı olabildiğince iyi değerlendirmek ve beni üzmeyecek doğru motosikleti almak istiyorum.
Boyum 1.92 ve 100 kiloyum, aynı zamanda öğrenciyim. (12 yıldır aktif motosiklet kullanıyorum, 3-4 yıldır trafikteyim.) Aklımda olan seçenekler sırasıyla şu şekilde:
  • 2. el, ufak kusurları olan +10.000 km CF 250 NK almak
    1. el, yüksek km PCX almak
    1. el, yüksek km Nmax almak
  • 0 km TVS Raider almak
  • Sizlerden gelecek tavsiyeleri değerlendirmek
Fikirlerinize değer veriyorum fakat lütfen cross motor önermeyin. Şimdiden çok teşekkürler!
Parçası olan çinli cf motomu cf motorda kim parça bulabiliyo bence çin malı almayın tvs raider ı begenen çok fazla insan var ve parcasida bulunuyor gerçekten fazlasıyla var ama alabilirsen rtr200 daha iyi olur

Melih610

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Melih Arıkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Parçası olan çinli cf motomu cf motorda kim parça bulabiliyo bence çin malı almayın tvs raider ı begenen çok fazla insan var ve parcasida bulunuyor gerçekten fazlasıyla var ama alabilirsen rtr200 daha iyi olur
rtr 200 hiç hoşuma giden bir model değil gitmiyor durmuyor kullandığımda asla bir güven veremedi bana tipi desen bi eksiklik var
ayrıca cf parça bulunamama sorunu yok açıkçası sadece parçaların pahalı olması gibi sorunlar var

Ghostx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Mustafa
Eğer Bütçeyi zorlayıp 100k bandina getirebilirsen 2. el temiz pcx nmax bulunabilir diye düşünüyorum 2 bin kmdir 24 model nk250 kullanıyorum suanlik bir sorun yaşamadım ama tavsiye etmem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,048
Üyeler
156,718
Son üye
neymarjr3434
Top Bottom