Neler Yeni

fitgirl nedir ne değildir açıklmayı okuyun

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Melih Pekşen
kısaca özet geçebilir misiniz güvenilirlik nedir birkaç gündür çok fazla görmeye başladım ayrıca sadece dosya boyutu mu küçültüyor yoksa oyun içi fps artışı sağlıyor mu

ahmetcnar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
M.Ahmet Çinar
gereksiz dilleri ve arasahneleri kaldırıyo diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

mesela pes i falan fit girl indirirsen türkçe bulamazsın çünkü malesef bizim dilimizde oraya göre gereksiz oluyo :(

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada

mesela pes i falan fit girl indirirsen türkçe bulamazsın çünkü malesef bizim dilimizde oraya göre gereksiz oluyo :(
Yüklerken dil seçim ekranı var torrentte lütfen bilip bilmeden adamlara laf atmayın.

ahmetcnar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
M.Ahmet Çinar
Yüklerken dil seçim ekranı var torrentte lütfen bilip bilmeden adamlara laf atmayın.
bilip bilmeden ? fitgirl repack de sadece ingilizce ve rusça oluyor övünülcek bişey değilde çoğu oyunu torrent oynarım ben

MENGELE88

80+ Bronze
bilip bilmeden ? fitgirl repack de sadece ingilizce ve rusça oluyor övünülcek bişey değilde çoğu oyunu torrent oynarım ben
dün Mafia 1 indirdim en az 6 dil seçeneği vardı sadece rusça ve ingilizce yoktu

kısaca özet geçebilir misiniz güvenilirlik nedir birkaç gündür çok fazla görmeye başladım ayrıca sadece dosya boyutu mu küçültüyor yoksa oyun içi fps artışı sağlıyor mu
Güvenilir, sadece dosya boyutunu küçültüyor[buna repack deniliyor] indirirken daha rahat oluyor ama kurarken daha zor olur eğer 16gb ram'in yoksa çünkü 8gb ram kullanıyor 30gb repack'i açarken mesela yaklaşık 25dk sürüyor benim sistemde.
Sadece 8gb ram'in varsa bir seçenek oluyor 3gbdan daha fazla ram kullanma diye ama onu seçersen kurması 1saat sürer diye tahmin ediyorum belki daha fazla

Son düzenleme:

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Ara sahneleri kaldırmıyor Fitgirl yüzde yüz kayıpsız sıkıştırma yapıyor.

ahmetcnar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
M.Ahmet Çinar
Ara sahneleri kaldırmıyor Fitgirl yüzde yüz kayıpsız sıkıştırma yapıyor.
sağolun bende internette biraz daha araştırdım daha önceden gereksiz dilleri kaldırdığını görmüştüm ve indirdiğim bazı torrentlerde sadece ingilizce ve rusça vardı

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
sağolun bende internette biraz daha araştırdım daha önceden gereksiz dilleri kaldırdığını görmüştüm ve indirdiğim bazı torrentlerde sadece ingilizce ve rusça vardı
Dilleri kaldırdığı doğru. Bazı oyunlarda kaldırıyor bazılarında kaldırmıyor.

cemtastan2301

80+ Gold
Müziği çohsel olan bir korsan oyun indirme sitesi. Eski laptopta ne bulduysam indiriyordum virüslü virüssüz, oradan biliyorum. :D

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Sen çoğu oyunu torrent oynarsın, ben her oyunu korsan oynuyorum.

Dilleri kaldırdığı doğru. Bazı oyunlarda kaldırıyor bazılarında kaldırmıyor.
Oyunu yüklerken sitede magnet yazısına tıkladıktan sonra açılan torrent ekranında selective dil seçenekleri var. Oradan kaldırıp ekleyebiliyorsunuz.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Sen çoğu oyunu torrent oynarsın, ben her oyunu korsan oynuyorum.

Oyunu yüklerken sitede magnet yazısına tıkladıktan sonra açılan torrent ekranında selective dil seçenekleri var. Oradan kaldırıp ekleyebiliyorsunuz.
Evet opsiyonel dediğim gibi. Ama çok çok az release'inde dilleri siliyor ama genel olarak senin dediğin gibi.

Top Bottom