Neler Yeni

fitness a kaç günde bir gidilmeli yeni başladım

-CrawL

80+ Gold
ilk 3-6 ay 1gün git 1gün dinlen haftada 3-4gün gidip full body antreman yap daha sonra zamanın varsa haftada 5 gün split program yapabilirsin.

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
Buğra
1 git 1 gün off yap kendini haftafa 4 gün idealdir

Muratac4r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Murat salih acar
Yok düne kadar vardı dün bastım biraz daha zorlayıcı şekilde bugün sadece baldirimin altında ağrı var birde kollarımın arkasında
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kas kazanmaya

Önce bir ısınma hareketi yapıyorum sonra dambıl falab kaldırıyorum makinelere geçiyorum

Bu arada boyum 1.78kilo 81
o zaman sana 4 yıl spor yapmış bir zargana olarak bana en etkili olan programı söyleyeyim, uzun süre bölgesel denedim ancak çok yavaş kas kütlesi kattı, 2 ay fullbody yapıp 3 ay bölgesel yapıyorum sürekli bölgesel yaptığım zamanlar ayda 1 kg bile ekleyemiyordum buna geçince rahat ayda 1-2 ekledim tabii bir yerden sonra çok yavaşlıyor ilk bir seneden sonra böyle eklemek çok zor. Bu arada haftada 4 ten fazla önermem.

Can...

80+ Platinum
ilk 3-6 ay 1gün git 1gün dinlen haftada 3-4gün gidip full body antreman yap daha sonra zamanın varsa haftada 5 gün split program yapabilirsin.
Daha 5. Günümde full gittim dinlenmeden bugün de gitsem mi diye düşündüm yarın zaten kapalı

Can...

80+ Platinum
o zaman sana 4 yıl spor yapmış bir zargana olarak bana en etkili olan programı söyleyeyim, uzun süre bölgesel denedim ancak çok yavaş kas kütlesi kattı, 2 ay fullbody yapıp 3 ay bölgesel yapıyorum sürekli bölgesel yaptığım zamanlar ayda 1 kg bile ekleyemiyordum buna geçince rahat ayda 1-2 ekledim tabii bir yerden sonra çok yavaşlıyor ilk bir seneden sonra böyle eklemek çok zor.
Ben yagliyim biraz göbek göğüsler falan yağlı biraz

Tamadir pazartesiden sonra önerilen gibi başlarım o zaman

ivolv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emir Gülşen
Merhaba lar fitness a başladım 5 gündür gidiyorum tüm vücut çok yormadan başladım bugün gitmeli miyim pazar zaten kapalı bugün gitmeli miyim yoksa dinlenmelimiyim enerjim yerimde vücudumda ağrı falan yok
eğer 5 gün kesin yapacağım dersen ''hafta içerisinde 2 gün yap dinlen 3 gün yap dinlen'' şeklinde yapabilirsin

Can...

80+ Platinum
dinlenmelisin. Kaslar dinlenirken gelişir.
Tamamdır hocam bilgilendiren herkese teşekkürler bundan sonra düzgünce başlarım 2gun yap 1 gün dur veya 1 gün yap 1 gün dur şeklinde

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,049
İsim
Taha Efe
Merhaba lar fitness a başladım 5 gündür gidiyorum tüm vücut çok yormadan başladım bugün gitmeli miyim pazar zaten kapalı bugün gitmeli miyim yoksa dinlenmelimiyim enerjim yerimde vücudumda ağrı falan yok
Ben 3 Gün gidiyordum

KnightDavion

80+ Bronze
Haftada 3 ideal. 4 pek sürdürülebilir değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,374
Üyeler
143,131
Son üye
Payne0
Top Bottom