Neler Yeni

Çözüldü✓ Fiverr Müşterilerinin Gönderdiği Mesajlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İrfan
Arkadaşlar bu sıralar Fiverr de doğa fotoğrafcılığı yapıyorum ve 2 müşteri bana şu tarz bir mesaj atıp altına link bırakmış. Daha önce hiç satış yapmadığım için ne yapmam gerektiği hakkında hiçbir şey bilmiyorum lütfen bilen biri bana yardımcı olabilir mi?

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    62.4 KB · Hit: 50

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Yunus Kocabay
Türkçeye çevir ne diyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İrfan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
"Ürününüz 'videolarınız için doğa fotoğrafçılığı' web sitemizin bir kullanıcısı tarafından satın alındı, yeni siparişler için dolandırıcılığı önlemek ve alıcı ile iletişimi kolaylaştırmak amacıyla manuel bir bildirim sistemi test ettiğimizi lütfen unutmayın.

Ödeme Yöntemi: MasterCard

Ürün bedeli müşteri tarafından ödendi, fonların alındığını onaylamanız gerekiyor (fonları onaylamak ve almak için linki bir sonraki otomatik mesajda göndereceğiz).

Ve unutmayın, diğer mesajlaşma platformlarına gitmeyin, iletişime platformumuz üzerinden devam edin.

👌 Bu mesaj otomatik olarak gönderilmiştir, ödemeyi aldıktan ve banka bilgilerinizi onayladıktan sonra, müşterinize bir bildirim göndereceğiz.

Fiverr Destek
Türkçeye çevir ne diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkçeye çevir ne diyor
Hocam hiç fiverr üzerinden satış yaptınız mı?

zentharis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Halil kağan
Daha önce karşılaşmamama rağmen dolandırıcılık metinlerinin yapısında yazılmış, fiverrde böyle bir ödeme şeklini de ilk defa görüyorum o yüzden önerim bu mesajları bildirmek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İrfan
Daha önce karşılaşmamama rağmen dolandırıcılık metinlerinin yapısında yazılmış, fiverrde böyle bir ödeme şeklini de ilk defa görüyorum o yüzden önerim bu mesajları bildirmek.
hocam linke tıklayınca böyle biryer geliyor o yüzden güvenilir mi değil mi bilemedim ayrıca normal bir ödeme nasıl yapılır hiç bilmiyorum fiverr kariyerim hep dolandırıcılarla uğraşmakla geçti

Ekler

• Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    167.6 KB · Hit: 23

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
Mertol
hocam linke tıklayınca böyle biryer geliyor o yüzden güvenilir mi değil mi bilemedim ayrıca normal bir ödeme nasıl yapılır hiç bilmiyorum fiverr kariyerim hep dolandırıcılarla uğraşmakla geçti
Bu sayfada ki link bağlantısını at. Attığı mesajdaki link sahte gibi görünüyor

tkod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ahmet Salih Göksu
Arkadaşlar bu sıralar Fiverr de doğa fotoğrafcılığı yapıyorum ve 2 müşteri bana şu tarz bir mesaj atıp altına link bırakmış. Daha önce hiç satış yapmadığım için ne yapmam gerektiği hakkında hiçbir şey bilmiyorum lütfen bilen biri bana yardımcı olabilir mi?
görmezden gel

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İrfan

Ekler

• Ekran Alıntısı 3.PNG
    Ekran Alıntısı 3.PNG
    179.2 KB · Hit: 12
Top Bottom