Neler Yeni

Flash bellekte değişik dosyalar var

ascred

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Riviali geralt
Dostlar bugün yeni flash bellek aldim flash belleğime 58 tane video attım ancak 51 tanesi geldi flasha ve flash bellekte değişik dosyalar var ayrıca bu dosyalar silinmiyordu bende flashı bicimlendirdim acaba telefona ya da bilgisayara bişey olur mu virüs değil diye düşünüyorum gelemeyen 7 videonun dosyası diye düşünüyorum lütfen yardımcı olur musunuz

Ekler

• IMG_20230730_020459.jpg
    IMG_20230730_020459.jpg
    3.9 MB · Hit: 36

Berkarda

80+ Silver
klasörün ismini niye karaladın gizli işler mi neyse beni ilgilendirmez dosya aktarırken kalan dosyalar olabilir kaç gb dolu şuan bu arada

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Yusuf Eyili
Geçmiş olsun virüs veya bellek kaynaklı dosya uzantı ve içerik bozulması oluşmuş.

ascred

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Riviali geralt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
klasörün ismini niye karaladın gizli işler mi neyse beni ilgilendirmez dosya aktarırken kalan dosyalar olabilir kaç gb dolu şuan bu arada
Klasörde isim yaziyodu kötü bişey değil 4 gb doluydu sadece video vardi bicimlendirdim bellekteki her şey silindi zaten ama yine de içime kuşku düştü hiç karşılaşmadım çünkü böyle biseyle

Berkarda

80+ Silver
Klasörde isim yaziyodu kötü bişey değil 4 gb doluydu sadece video vardi bicimlendirdim bellekteki her şey silindi zaten ama yine de içime kuşku düştü hiç karşılaşmadım çünkü böyle biseyle
peki flash kaç gb tekrar atmayı deneyin virüs değildir yüksek ihtimal

ascred

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Riviali geralt

Berkarda

80+ Silver
Umarim virus değildir aktarmaya çalışıp aktarilamayan videolarım dosya kalıntıları olduğunu düşünüyorum umarım öyledir
Mesaj otomatik birleştirildi:

128 gb
tekrar atın yanlış uzantı falan olabilir bende de dosya doğru uzantısıda açmadı genelde olur ve 128 gb olduğundan emin değilim öyle yazar ama max 64 olabilir

ssdler bile ne kadar yer kaplıyor

ascred

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Riviali geralt
tekrar atın yanlış uzantı falan olabilir bende de dosya doğru uzantısıda açmadı genelde olur ve 128 gb olduğundan emin değilim öyle yazar ama max 64 olabilir

ssdler bile ne kadar yer kaplıyor
128gb flash ama 118 gb alabiliyor max

Top Bottom