Neler Yeni

Flashdan Bir Uygulama Aldım ve Bilgisayar Virüs Uyarusu Verdi

Araz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Atahan
Arkadaşlar flashdan solidwork adında bir uygulamanın crack halini aldım ve içinde virüs olmadığına eminim, bilgisayar crack olduğundan dolayı böyle bir virüs uyarısı vermiş olabilir mi?

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,704
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Direk bilgisayarda ekranda uyarı mı verdi yoksa ,Kullandığın Antivirüs mü hatayı verdi?
Ayrıca mümkün olduğunca crack indirmeni önermem ben de crack indirmmiştim adobe uygulaması,virüs yazmıyordu ama sonra trojan çıktı

Araz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Atahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Direk bilgisayarda ekranda uyarı mı verdi yoksa ,Kullandığın Antivirüs mü hatayı verdi?
Ayrıca mümkün olduğunca crack indirmeni önermem ben de crack indirmmiştim adobe uygulaması,virüs yazmıyordu ama sonra trojan çıktı
Windows 10 un kendi tehtid koruması sağ alttan cihaz tarandı tehtid bulundu dedi.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,704
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
Steam
#Samsunlu
Windows 10 un kendi tehtid koruması sağ alttan cihaz tarandı tehtid bulundu dedi.
Yukarıdaki alt metinde yazdığım uyarı da o şekilde olmuştu.
İçindeki virüs olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerekirse Kaspersky [Antivrüstür] indirip o dosyayı taratabilirsin ben öyle yapıyorum hassas dosyalar hariç

Araz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Atahan
Yukarıdaki alt metinde yazdığım uyarı da o şekilde olmuştu.
İçindeki virüs olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerekirse Kaspersky [Antivrüstür] indirip o dosyayı taratabilirsin ben öyle yapıyorum hassas dosyalar hariç
Virüsü nasıl sileceğim taratıyorum virüs bulundu diyor kaldırmak için eylem başlat diyorum bir şey olmuyor.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,704
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
Steam
#Samsunlu
Virüsü nasıl sileceğim taratıyorum virüs bulundu diyor kaldırmak için eylem başlat diyorum bir şey olmuyor.
bana bu konu hakkında foto atabilirsin daha rahat bakayım çünkü 2 tane tuş olması lazım defenderda yazıyorsa

Araz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Atahan
bana bu konu hakkında foto atabilirsin daha rahat bakayım çünkü 2 tane tuş olması lazım defenderda yazıyorsa
Bu arada virüs uyarısı verince işte %AppData% den bir şeyler sildim ondan konu açtım. Altta foto bunu istedin.

Ekler

• resim_2021-09-16_204416.png
    resim_2021-09-16_204416.png
    414.4 KB · Hit: 13

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,704
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
Steam
#Samsunlu
Bu arada virüs uyarısı verince işte %AppData% den bir şeyler sildim ondan konu açtım. Altta foto bunu istedin.
Bu arada önemli hesaplarını hızlıca telefonuna kaydet ve hesaplarının şifrelerini değiştir
Trojanlar hesapların için zarar oluşturabilir ben yukarda dediğim gibi yapmıştım şuan sıkıntı yok.

Araz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Atahan
Bu arada önemli hesaplarını hızlıca telefonuna kaydet ve hesaplarının şifrelerini değiştir
Trojanlar hesapların için zarar oluşturabilir ben yukarda dediğim gibi yapmıştım şuan sıkıntı yok.
Ben şimdi bu virüsten nasıl kurtulacam reset mi atayım yoksa bilgisayarcıya falan mı gideyim.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,704
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
Steam
#Samsunlu
Ben şimdi bu virüsten nasıl kurtulacam reset mi atayım yoksa bilgisayarcıya falan mı gideyim.
Bilgisayarcıya götürme
Format atmak en iyi çözüm olur ben format attım
Bende direk virüs silinmişti ama yine de attım

Top Bottom