Neler Yeni

Flexy silver sistemi incehesaba geri yollayanlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Batuhan
Tamamdır kardeşim test sonuçlarını atma imkanın olursa atarsan çok iyi olur
Testler yapıldı zaten o yüzden yapmayı düşünmüyorum atmışlar bana test sonuçlarini ramler 2133 mhz onu biostan xmp ten 3200 e yukseltiyosun bide driverlar yuklenicek senin geldimi bilgisayar

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
Testler yapıldı zaten o yüzden yapmayı düşünmüyorum atmışlar bana test sonuçlarini ramler 2133 mhz onu biostan xmp ten 3200 e yukseltiyosun bide driverlar yuklenicek senin geldimi bilgisayar
Kargoda şuanda Kütahya’da oturduğum için yarın teslim edilir büyük ihtimal driver olarak sadece ekran kartını yükleyeceğiz dimi birde bu ısı değerleri sıkıntılı yazıldı uv yapacakmısın

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
ramazan tk
Benim kasa bugün gitti :(. Bir hafta daha beklemem lazım...

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Batuhan
Kargoda şuanda Kütahya’da oturduğum için yarın teslim edilir büyük ihtimal driver olarak sadece ekran kartını yükleyeceğiz dimi birde bu ısı değerleri sıkıntılı yazıldı uv yapacakmısın
Oyunlarda degerlere bakicam bi problem olmazsa yapmayı düşünmüyorum

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Chipset sürücüsü de yüklemelisiniz manuel olarak, sonra Windows Update'i açarsınız gerisini o halleder.

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
Chipset sürücüsü de yüklemelisiniz manuel olarak, sonra Windows Update'i açarsınız gerisini o halleder.
Cihipset sürücüsü dediğiniz ne oluyor acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunlarda degerlere bakicam bi problem olmazsa yapmayı düşünmüyorum
Tekrar buraya yazarsan çok iyi olur

İnternetten buldum her şey için teşekkürler

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
Arkadaşlar kasa sağlam geldi servisten sorun yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
ramazan tk
Kimseden bir ücret talep edildi mi?. Tam olarak sorun ne. Sadece işlemciyi söküp yakacaklarmı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Batuhan
Arkadaşlar bişey sorucam flexy silver alan arkadaşlarda google da gezinirken ya da youtubeda video izlerken anlık siyah ekran gelip gidiyo mu 1 saniyelik

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
Arkadaşlar bişey sorucam flexy silver alan arkadaşlarda google da gezinirken ya da youtubeda video izlerken anlık siyah ekran gelip gidiyo mu 1 saniyelik
Benim dün elime geçti herhangi bir şey olmadı

Kimseden bir ücret talep edildi mi?. Tam olarak sorun ne. Sadece işlemciyi söküp yakacaklarmı.
Sadece biosu güncelleyip işlemciyi söküp taktılar bende

Monitörde bir sorun olabilir belki kablolarda sorun vardır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,497
Üyeler
154,603
Son üye
nefretim_aLa
Top Bottom