Neler Yeni

Fm mi Pes mi Fİfa mı

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
Kesinlikle FIFA.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
9 yılımı pes ile geçirmiş zamanında fanatiği olduğum oyun serisi olan pesi 2023 te bıraktım ve FIFA ya geçtim ve anladım ki pes oynatarak hayatımın hatasını yapmışım

furkan501

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Furkan
Bizi ilgilendirmez bu doğru ama insanları küçük düşürüyorsun.
Öncelikle, size bu hissiyatı yaşattığım için üzgün olduğumu belirtmek istiyorum. Amacım kimsenin kendini aşağılanmış veya küçültülmüş hissetmesini sağlamak değildi. İfadelerim yanlış anlamaya yol açtıysa özür dilerim. Amacım sadece farklı bakış açılarını yansıtmak ve bir tartışma başlatmaktı. Daha ileriye dönük olarak, ifadelerimi daha dikkatli seçeceğim ve başkalarının duygularını daha iyi anlayabilmek için daha empatik bir yaklaşım benimseyeceğim. Bu konuda hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederim."

Cihangir

80+ Gold

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,426
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Pes diyenler fakirdir. fifa diyenlere selam olsun. FM diyenlerse Allah kurtarsın
Fakir miymişim gir hesabıma bak bakiyim yine de sonuna kadar PES derim. Oynanış olarak çok daha zevkli, FIFA çok hantal geliyor.

SnareEcho

80+ Silver
Öncelikle, size bu hissiyatı yaşattığım için üzgün olduğumu belirtmek istiyorum. Amacım kimsenin kendini aşağılanmış veya küçültülmüş hissetmesini sağlamak değildi. İfadelerim yanlış anlamaya yol açtıysa özür dilerim. Amacım sadece farklı bakış açılarını yansıtmak ve bir tartışma başlatmaktı. Daha ileriye dönük olarak, ifadelerimi daha dikkatli seçeceğim ve başkalarının duygularını daha iyi anlayabilmek için daha empatik bir yaklaşım benimseyeceğim. Bu konuda hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederim."
Benlik bir şey olmadı dostum fakat bazı insanların hassas dönemlerine gelebileceği için sizi uyardım. Beni anlayışla karşıladığınız için size teşekkürlerimi sunarım. İyi akşamlar.

Grande Terim

80+ Silver
Normalde pes i seviyordum ama FIFA ya geçince anladim fifanin daha iyi olduğunu

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,426
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Tam tersi olması
IMG_20230719_000107.jpg

Öğrenen_biri

80+ Bronze
3 sene önceye kadar 13 ve 14 dışında fifacıydım. Dün uzun yıllar sonra ps cafeye gittim fifa aşırı bozulmuş olarak gördüm. Kişiye göre değişir bu dediğim ama böyle arada veya günde 1-2 saat oynamak isteyenler pes seçmeli gibi geldi bana.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,793
Üyeler
153,444
Son üye
CamelMYapmaz
Top Bottom