Neler Yeni

🔥İndirim Fnatic Streak65 Mekanik Klavye 1,699.00 TL

oliveforge99

80+ Silver

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
daha önce kullanmıştım da sevmemiştim low profile bana göre değil sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Mustafa Atıf Alsaç
Reaksiyon süresi çok hızlı. Rekabetçi oyunlar için gerçekten güzel. Aktif olarak kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Ayrıca Connect Game 1499 a satıyor.

daimon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Huseyin
Reaksiyon süresi çok hızlı. Rekabetçi oyunlar için gerçekten güzel. Aktif olarak kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Ayrıca Connect Game 1499 a satıyor.

bende ministreak silent modelini kullanıyorum..gerçekten tepkime süresi cok cok iyi ve premium hissiyatı veren bi klavye..üstüne başka klavye düşünemiyorum geçmeyi

oliveforge99

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Teşekkürler deneyimler için. Link vermiş olayım

Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Aşko Kuşko
Keşkem kablosuz olsa. Bütün mouselar kablosuz olabiliyorken neden klavyeler kablolu. Geçen seneye bu fiyatlara kablosuzlarını alabiliyorduk. Galiba artık piyasada pek satılmıyorlar.

oliveforge99

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Keşkem kablosuz olsa. Bütün mouselar kablosuz olabiliyorken neden klavyeler kablolu. Geçen seneye bu fiyatlara kablosuzlarını alabiliyorduk. Galiba artık piyasada pek satılmıyorlar.
Fnatic yanılmıyorsam henüz kablosuz klavye sürmedi piyasaya. Estetik haricinde oyun kullanım odaklı klavyelerde kablolu kablosuz çok fark hissetmiyor bana açıkçası

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,590
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Bana da tuhaf bir hissiyat veriyor ama seveni de nedense bırakamıyor
low profil klavyeler daha yumuşak oluyor normal mekanikler yorucu klavyeler geliyor bana bide low profil tuşlar eşit yüzey oluyor normal mekanikte boşluklar derin oluyor çok parmaklarımı kaldırmayan birisi olarak çok afallıyorum mesela low daha seri geliyor

bazixoe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
serkan
Zaten bu fiyat bandıydadı bi süredir. Alabilirseniz "streak65 LP" şeklinde yenilenmiş halini alın, çok daha iyi. O da connectgame'de 1800tl idi yakın zamana kadar, takip etmekte fayda var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten bu fiyat bandıydadı bi süredir. Alabilirseniz "streak65 LP" şeklinde yenilenmiş halini alın, çok daha iyi. O da connectgame'de 1800tl idi yakın zamana kadar, takip etmekte fayda var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
alacaksanız bu siteden almayın

Ekler

• htyr.png
    htyr.png
    39.9 KB · Hit: 132

GameOver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
kablosuz klavyenin bir anlamı yokki sadece masanın üstünde sabit duruyor ve pilli bataryalı..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,700
Üyeler
149,964
Son üye
Spawrain
Top Bottom