Neler Yeni

Format atarken problem var

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Samet Kapucuoğlu
Arkadaşlar merhaba. Format atarken ve attıktan sonra böyle bir hata alıyorum. Bilgisayara virüs girdi o yüzden format attım fakat bu hata canımı sıkmaya başladı.

Ekler

• IMG_20210724_120256.jpg
    IMG_20210724_120256.jpg
    2.8 MB · Hit: 34

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Arkadaşlar merhaba. Format atarken ve attıktan sonra böyle bir hata alıyorum. Bilgisayara virüs girdi o yüzden format attım fakat bu hata canımı sıkmaya başladı.
USB ile format atın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mustafa Kaldırımcı
Windows güncellemelerini ve Driverları güncelleyin, UEFI kurulum yapmanız gerekiyor bilginize.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Donanımsal çakışmalara bağlı olarak, kurulum sürecinde güncellemeler aynı zamanda sürücüleride yükler sürücülerle ilgili bir çakışma varsa genel olarak mavi ekran düşme olasılığı yüksektir.
Diğer nedenler: İşletim sistemi ile donanımsal uyumsuzluklar, Uyumsuzluk yoksa eğer, işletim sistemi yazdırma ve kurulum hataları, yazdırma işlemleri için ventoy multiboot uygulaması bu işler için en iyisidir denenebilir. Kurmadan evvel, bios yapılandırmalarınızı gözden geçirin varsayılan yapılarak sorunlar bazen düzelebilmektedir buda bir diğer ayrıntı. Tek bir nedene bağlı olmaksızın çeşitli hatalar gelişebilmektedir. Saygılarımla.

Top Bottom